نمایشگاه یادمان ۳۸۰ شهید ورزشکار گیلان برگزار می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به برگزاری هفتمین یادواره شهدای ورزشکار این استان، گفت: نمایشگاه یادمان ۳۸۰ شهید ورزشکار گیلان برگزار می‌شود.

نمایشگاه یادمان ۳۸۰ شهید ورزشکار گیلان برگزار می‌شود

گیلان خبر : مسعود رهنما با بیان اینکه این استان آماده برگزاری هفتمین یادواره 380 شهید ورزشکار گیلان است، اظهار کرد: ستاد برگزاری یادواره با حضور شورای شهر رشت، فرمانداران، هیئت‌های ورزشی، نمایندگان سپاه و بسیج و بنیاد شهید تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه ستاد یادواره 380 شهید ورزشکار گیلان از هفتم فروردین 93 تشکیل شده است، افزود: هفتمین یادواره 380 شهید ورزشکار گیلان ازساعت 19 و30 دقیقه روز سوم خرداد 93 در سالن جهان پهلوان تختی رشت برگزار می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان تصریح کرد: در این یادواره یکی از  فرماندهان دوران دفاع مقدس سخنرانی کرده و اجرای این برنامه برعهده مجری توانمند حوزه ایثار و شهادت، نظام اسلامی است.

رهنما، دیدار با خانواده‌های شهدای ورزشکار، برپایی نمایشگاه ایثار و شهادت، گل‌باران مزار شهدای ورزشکار و آغاز تدوین وصیت‌نامه شهدای ورزشکار گیلان از برنامه‌های جانبی هفتمین یادواره 380 ورزشکار گیلان است.

وی، بسترسازی برای آگاهی جامعه از ظرفیت‌های عظیم معنوی و عاطفی جنگ، ایثار، شهادت، شهیدان و خانواده‌های آنها و برنامه‌ریزی برای بهره‌مندی هدفمند جامعه به ویژه جامعه ورزشی به همراه ترویج و توسعه روحیه جهاد، ایثار، مقاومت و پایداری در تمامی سطوح فعالیت‌های ورزشی را از دیگر اهداف یادواره شهدای ورزشکار استان عنوان کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای عملیات بیت المقدس در این مراسم، اظهار کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا بخشی از برنامه‌های اداره کل ورزش و جوانان گیلان است.

رهنما، انتقال اندیشه‌ها و هنجارهای انقلاب اسلامی را از اهداف این کنگره دانست و گفت: تعیین محور اصلی کنگره بر عهده شورای پاسداشت و سیاسگزاری آزاد سازی خرمشهر گذاشته شده است.

کد مطلب: 158

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر