بازیکن تیم ملی فوتبال:

عدم حضور گیلان در لیگ برتر نکته منفی برای فوتبال استان است

بازیکن تیم ملی فوتبال با بیان اینکه عدم حضور گیلان در لیگ برتر نکته منفی برای فوتبال استان محسوب می‌شود گفت: تقویت شرایط مالی و امکانات موجب ارتقای فوتبال گیلان می‌شود.

عدم حضور گیلان در لیگ برتر نکته منفی برای فوتبال استان است

گیلان خبر: علیرضا جهانبخش اظهار داشت: با وجود استعدادهای فراوان گیلان حضور نداشتن آن در لیگ برتر فوتبال کشور یک نکته منفی برای فوتبال استان محسوب می‌شود.

جهانبخش که برای هفتمین جشنواره گلدهی سوسن چلچراغ به داماش عمارلو رفته بود افزود: با سقوط ملوان و داماش که فوتبالش را از این باشگاه شروع کرده و مدیون آن است، نداشتن نماینده در لیگ برتر یک نکته منفی است.

وی با بیان اینکه گیلان بازیکنان و استعدادهای خوبی دارد ولی متأسفانه امکانات خوبی که به فوتبال جان بدهد شرایط و حمایت‌های لازم وجود ندارد، تصریح کرد: در گیلان استعدادها و بازیکنان خوبی داریم ولی متأسفانه امکانات شرایط و حمایت‌ها آن‌طور که باید و شاید نداریم.

 بازیکن تیم ملی فوتبال برای ارتقاء فوتبال گیلان گفت: در مرحله نخست استعدادها شناسایی شود و در مرحله بعد اسپانسرها و باشگاه‌ها هستند که از نظر مالی و امکانات باید شرایط خود را ارتقاء دهند که به فوتبال گیلان جان بدهند.

جهانبخش همچنین درباره وضعیت خود اظهار کرد: هم اکنون در اردوی تیم ملی هستم و پس از یک بازی دوستانه دیگر به هلند می‌روم تا به ادامه لیگ بپردازم.


منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 15936

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر