مدیرکل کمیته امداد امام(ره) گیلان:

طرح همیان مولا در گیلان اجرا می‌شود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) گیلان با بیان اینکه طرح همیان مولا را در ماه رمضان انجام می‌دهیم گفت: در راستای این طرح ۵۰ هزار کیسه را در سراسر گیلان توزیع می‌کنیم و مردم کمک‌های خود را در قالب جیره غذایی خشک و سبد کالا به ما تحویل می‌دهند.

طرح همیان مولا در گیلان اجرا می‌شود

گیلان خبر: علیرضا محمدی در مورد اقدامات کمیته امداد امام خمینی(ره) گیلان در ایام ماه مبارک رمضان اظهار داشت: مبحث اکرام و اطعام ایتام را در ماه رمضان مطابق سال‌های قبل دنبال می‌کنیم و طرح مفتاح الجنته و سایر طرح‌هایی که مبتنی بر آموزه‌های دینی است، به توجه به فضای معنوی ماه رمضان در این ماه از سوی کمیته امداد گیلان انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه امیدواریم حمایت و کمک خیرین به کمیته امداد امسال بیشتر شود، افزود: خیری در تلویزیون اعلام کرد که قرار است کمک هزینه 1000 یتیم را تقبل کند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه رویکرد امسال ما در مبحث اطعام ایتام در ماه رمضان مسجد محوری است، تصریح کرد: با تعامل هیئت امنا مساجد و ائمه جماعت سعی کردیم فضا مردمی شود و کمیته امداد در این زمینه ورود نکند و فقیر و غنی در کنار هم در سفره‌های افطار مساجد قرار گیرند.

محمدی با اشاره به اینکه طرح همیان مولا برای پیروی از سیره امام علی(ع) از سوی کمیته امداد امام(ره) انجام می‌شود بیان کرد: در راستای این طرح حدود 50 هزار کیسه را در سراسر گیلان توزیع می‌کنیم و خیرین کمک‌های خود را در قالب جیره خشک وسبد کالا به ما تحویل می‌دهند و ما آن را به نیازمندان توزیع می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: با هماهنگی‌های انجام شده با خیرین و نیکوکاران طرح مفتاح الجنته را مطابق طول سال انجام می‌دهیم و به دیدار نیازمندان و ایتام می‌رویم تا خیرین با وضعیت زندگی آن‌ها آشنا شوند و کمک‌هایی نیز به آن‌ها اختصاص یابد.

منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 16060

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر