عضو شورای اسلامی شهر رشت:

کیفیت آسفالت معابر رشت نیازمند توجه است

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: کیفیت و بهبود آسفالت معابر رشت نیاز به توجه بیشتر دارد.

کیفیت آسفالت معابر رشت نیازمند توجه است

گیلان خبر: محمدحسین واثق‌کارگرنیا با اشاره به وضعیت آسفالت معابر و کوچه‌های این شهر اظهار کرد: از آغاز فعالیت شورای چهارم در رشت کارگروهی به منظور بررسی و بهبود وضعیت آسفالت تشکیل شد.

وی افزود: در مدت فعالیت شورا اقدام‌های بسیاری انجام شد اما هنوز کیفیت آسفالت به وضعیت مورد انتظار نرسیده و در برخی از نقاط رشت با وجود اینکه مدت زمان زیادی از ریختن آسفالت نمی‌گذرد اما سطح آن تخریب شده و نیازمند روکش و ترمیم است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه وضعیت آسفالت‌های ریخته شده موجب تحمیل هزینه به بیت‌المال است، گفت: تقاضا می‌شود در اجرای عملیات آسفالت معابر و کوچه‌ها توجه بیشتری صورت گیرد.

وی با اشاره به وضعیت پروژه پیاده‌راه فرهنگی رشت ادامه داد: تفاوت‌هایی در اجرای پروژه پیاده‌راه با طرحی که از قبل ارائه شده بود، وجود دارد.

واثق‌کارگرنیا متذکر شد: پیاده‌راه فرهنگی رشت در مدت زمان حدود 6 ماه اجرا شد و به لحاظ سرعت اجرایی یکی از پروژه‌های خوب شهر است.

وی با اعلام موافقت از اجرای پروژه پیاده‌راه در رشت خاطرنشان کرد: ظواهر نشان می‌دهد که در زمان اجرای پروژه به کیفیت اجرایی آن توجه چندانی نشده و این امر از کف‌پوش‌های شکسته به خوبی نمایان است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت درباره انحراف بودجه در پروژه پیاده‌راه فرهنگی این شهر یادآور شد: به طور یقین در این زمینه شهردار باید توضیح دهد.

 

منبع:فارس

کد مطلب: 16110

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر