فرمانده پلیس راه گیلان خبر داد:

روند بدون حادثه ترافیکی جاده‌های گیلان در ماه رمضان

فرمانده پلیس راه گیلان روند ترافیکی در جاده‌های این استان را به برکت ماه مبارک رمضان خوب و بدون حادثه توصیف کرد.

روند بدون حادثه ترافیکی جاده‌های گیلان در ماه رمضان

گیلان خبر: مهیار رستگار با اشاره به وضعیت جاده‌های گیلان اظهار کرد: با وجود بارندگی شرایط خاصی بر جاده‌های گیلان حاکم است.

وی آب و هوای گیلان در این روزها را بسیار با طراوت بهاری ذکر کرد و افزود: با وجود لغزندگی سطح جاده‌ها اما به برکت ماه مبارک رمضان روند ترافیکی خوب و بدون حادثه است.

فرمانده پلیس راه گیلان با بیان اینکه رانندگان در شرایط بارانی با احتیاط رانندگی می‌کنند، تصریح کرد: به برکت ماه مبارک رمضان میزان تصادفات و حوادث رانندگی کاهش یافته است.

وی بارندگی را موجب کاهش دید راننده در جاده عنوان کرد و گفت: اکنون انسداد و محدودیت ترافیکی در جاده‌های استان وجود ندارد و تردد بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.

رستگار از رانندگان خواست تا تردد ایمن داشته باشند و یادآور شد: در نقاط مختلف جاده‌های گیلان سطح جاده‌ها لغزنده است و امیدواریم روند دقت رانندگان و توجه به قوانین رانندگی در محورهای ارتباطی استان همچنان در دستور کار آنها قرار گیرد.

وی سرعت و سبقت غیرمجاز را دو عامل مهم در وقوع تصادفات حادثه‌ساز دانست و خاطرنشان کرد: رعایت این دو مورد به ویژه در شرایط بارانی امری ضروری است.

فرمانده پلیس راه گیلان واژگونی خودروها را از آثار سرعت زیاد بیان کرد و متذکر شد: امیدواریم همواره ایام بدون حادثه را پشت سر بگذاریم.

 

منبع: فارس

 

کد مطلب: 16111

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر