معاون فرهنگی اوقاف گیلان:

۹محفل انس باقرآن کریم باحضورقاری مصری دراستان گیلان برگزارمی‌شود

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف گیلان گفت: از ۴ تا ۶ تیر ماه ۹ محفل انس با قرآن کریم در ۹ شهرستان استان گیلان با حضور قاری مصری برگزار می‌شود.

۹محفل انس باقرآن کریم باحضورقاری مصری دراستان گیلان برگزارمی‌شود

گیلان خبر: محمد قاسم‌پور با بیان اینکه روز میلاد امام حسن مجتبی(ع) جشن‌هایی در سطوح بقاع متبرکه گیلان برگزار شد اظهار داشت: سفره افطاری ساده را در این ایام در بقاع متبرکه برپا کردیم و همچنین اجرای طرح مودت برای ساخت وساز بقاع متبرکه کم درآمد از طریق خیران از جمله برنامه‌های ما در ایام ولادت امام حسن مجتبی(ع) بود.

وی با بیان اینکه در شب‌های قدر ویژه برنامه‌هایی را در بقاع متبرکه برگزار می‌کنیم افزود: برپایی سفره‌های افطاری ساده با مشارکت هیئت امناء بقاع متبرکه و برگزاری مراسم دعا و سخنرانی از جمله برنامه‌های ما در شب‌های قدر است.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه گیلان از برگزاری 9 محفل انس با قرآن از 4 تا 6 تیر خبر داد و گفت: محافل انس با قرآن کریم با حضور قاری مصری در شهرستان‌های لاهیجان، لنگرود، رودسر، آستانه اشرفیه، صومعه‌سرا، رشت، فومن، بندرانزلی و تالش برگزار می‌شود.

قاسم‌پور با بیان اینکه طرح ضیافت الهی از 17 خرداد در 407 بقعه متبرکه گیلان در حال برگزاری است اظهار داشت: جزء خوانی و ترتیل قرآن، برپایی خیمه‌های معرفت با حضور روحانیون از جمله برنامه‌هایی است که در طرح ضیافت الهی انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: با همکاری هیئت امناء بقاع متبرکه و هماهنگی شورای تبلیغات اسلامی در برگزاری باشکوه روز قدس گام برمی‌داریم و امیدواریم همه عزیزان مانند سال‌های گذشته در راهپیمایی این روز بزرگ شرکت کنند.


منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 16488

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر