قائم مقام وزیر کشور خبر داد

تهیه طرح جامع سواحل شمال کشور

قائم مقام وزیر کشور گفت: طرح جامع سواحل شمال کشور برای سرمایه‌گذاری بخش‌خصوصی در دست تهیه است.

تهیه طرح جامع سواحل شمال کشور

گیلان خبر: تقی رستم‌وندی پیش از ظهر امروز در جریان بازدید از طرح ساحلی این شهرستان اظهار کرد: طرح جامع سواحل شمال کشور برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و مشارکت سرمایه‌گذاران در دست تهیه است.

وی تهیه طرح مذکور را در سواحل گیلان، مازنداران و گلستان عنوان کرد و گفت: با تصویب این طرح شاهد شکوفایی و پویایی سواحل شمال کشور خواهیم بود.

قائم‌مقام وزیر کشور سواحل واجارگاه و نگین شمال کلاچای را بهترین طرح ساحلی نامید و تصریح کرد: یک طرح مربوط به شهرداری کلاچای و نیز بخش‌خصوصی است که جای قدردانی دارد.

وی با بیان اینکه ساحل 45 کیلومتری رودسر در بهترین منطفه گردشگری قرار دارد، گفت: در تعطیلات اخیر دو میلیون و 400 هزار نفر گردشگر وارد گیلان شدند و بستر خدمات‌رسانی به گردشگران به لحاظ امنیت و اسکان خوب بوده است.

رستم‌وندی ادامه داد: امیدواریم با پیگیرهای وزارت کشور نسبت به تزریق بودجه برای سواحل گام‌های مهمی برای ساماندهی، هماهنگی و نظارت بر سواحل کشور برداشته شود.

وی پیگیری امور صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان را از اقدام‌های وزارت وزارت کشور برشمرد و یادآور شد: پیش‌نویس اساسنامه جدید و توجه ویژه به امور مسائل جوانان از برنامه‌های وزارت کشور است.

قائم‌مقام وزیر کشور از کاهش 60 درصدی غرق‌شدگان در سواحل شمال کشور طی امسال خبر داد و خاطرنشان کرد: نظارت بر سواحل کشور از برنامه‌های دولت است.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 17114

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر