امام جمعه رودسر:

مدافعان حرم پاسداران ارزش‌های اسلامی هستند

امام جمعه رودسر گفت: شهدا آگاهانه و عاشقانه در مسیری حرکت کردند که امروز رزمندگان ما در کشورهای اسلامی منطقه راه آنها را ادامه می‌دهند و مدافع حرم شدند تا دین و ارزش‌های دینی در جامعه اسلامی پابرجا بماند.

مدافعان حرم پاسداران ارزش‌های اسلامی هستند

گیلان خبر: حجت الاسلام والمسلمین دستجردی شامگاه پنجشنبه در مراسم یادواره شهدای روستاهای بخش رانکوه املش اظهار داشت: در جامعه اسلامی که این همه شهید برای عزت و سربلندی آن تقدیم شده است نباید عده‌ای از مدیران دولتی برای خویش حقوق و مزایای آنچنانی قائل شوند.

امام جمعه رودسر با استناد به فرموده امیرالمؤمنین علی(ع) مبنی بر اینکه هرکس با ندای حق و دوست بیدار نشود به یقین زیر لگد دشمن بیدار می‌شود گفت:هر کس در مسیر شهدا قدم بردارد و استقامت کند و ثابت قدم باشد پیروزی از آن اوست.

وی افزود: در جامعه اسلامی عده‌ای برای حفظ و بقا دین و ارزش‌های اسلامی در جامعه خویش را فدا می‌کنند و شهدا همین کار را کردند و امروز وظیفه همه ماست که در این راه مسیر شهدا را بپیمائیم و شهدا راه و رسم درست زیستن را همراه با سعادتمند شدن به ما آموختند.

حجت الاسلام والمسلمین دستجردی گفت: شهدا آگاهانه و عاشقانه در مسیری حرکت کردند که امروز رزمندگان ما در کشورهای اسلامی منطقه راه آنها را ادامه می‌دهند و مدافع حرم شدند تا دین و ارزش‌های دینی در جامعه اسلامی پابرجا بماند.

امام جمعه رودسر با انتقاد از بعضی از جریانات سیاسی که در شعار دم از ولایت می‌زنند ولی در عمل برخلاف شعارهایشان عمل می‌کنند گفت: عده‌ای امروز در قالب یک جریان سیاسی آمده‌اند که با شعار عوام‌ فریبانه، ولایت فقیه را از ما بگیرند بنابراین نیاز است از بصیرت بالایی برخوردار باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین دستجردی افزود: ملت ما چون ولایت فقیه دارد سربلند مانده است و ایران  اسلامی در حال رشد و پیشرفت روزافزون است و همه دشمنان به فضل الهی زمین‌گیر می‌شوند.


منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 17139

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر