ضریب نفوذ گاز در لاهیجان صد درصدی شد

مهندس ظهیری مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: با اتمام گازرسانی به 25 روستای آْماده افتتاح شهرستان لاهیجان، هم اکنون 100 درصد شهر و روستاهای شهرستان لاهیجان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند و بزودی شاهد برگزاری جشن شهرستان سبز در لاهیجان خواهیم بود .

ضریب نفوذ گاز در لاهیجان صد درصدی شد

گیلان خبر: مهندس ظهیری مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: با اتمام گازرسانی به 25 روستای آْماده افتتاح شهرستان لاهیجان، هم اکنون 100 درصد شهر و روستاهای شهرستان لاهیجان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند و بزودی شاهد برگزاری جشن شهرستان سبز در لاهیجان خواهیم بود .

به گزارش گیلان خبر به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان مدیر عامل شرکت گاز استان گیلان افزود : با اتمام عملیات گاز رسانی و توسعه روستایی در شهرستان لاهیجان هم اکنون 180 روستای دارای سکنه شهرستان لاهیجان از نعمت گاز برخوردار هستند و ضریب نفوذ گاز در بخش شهری و روستایی این شهرستان به 100 درصد رسیده است .

مهندس ظهیری افزود : برای گاز رسانی به 90 روستای شهرستان لاهیجان طی 18 ماه گذشته بیش از 500 کیلومتر شبکه گذاری با اعتباری معادل 400 میلیارد ریال انجام شده است .

وی اظهار کرد : با اجرایی شدن بیش از 1350 کیلومتر شبکه گازدار و 40 هزار انشعاب در شهرستان لاهیجان ، روزانه به بیش از 72 هزار مشترک خانگی ، تجاری و صنعتی خدمات گاز رسانی ارائه می گردد .

مدیر عامل شرکت گاز استان گیلان در پایان با اشاره به ادامه اشتراک پذیری متقاضیان جدید گفت : تعداد مشترکین این شهرستان در چند ماه آینده به 80 هزار مشترک خواهد رسید .

 

کد مطلب: 17140

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر