مشاور عالی فرمانده کل سپاه:

توان دفاعی ایران استکبار را به وحشت انداخته است

مشاور عالی فرمانده کل سپاه به ترس دشمنان از ایدئولوژی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: توان دفاعی ایران اسلامی استکبار را به وحشت انداخته است.

توان دفاعی ایران استکبار را به وحشت انداخته است

گیلان خبر: سردار خسرو عروج عصر امروز در یادواره 140 شهید گلزار شهدای این شهر در مسجد امام رضا (ع) با اشاره به اینکه رزمندگان ما شهادت را در مکتب امام حسین (ع) آموختند اظهار کرد: انقلاب اسلامی از قیام سیدالشهدا (ع) نشأت گرفته است.

وی به وحشت دشمن از ایدئولوژی انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: توان دفاعی ایران اسلامی استکبار را به وحشت انداخته است.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه با بیان اینکه استکبار از فرزندان امام روح‌الله و مقام معظم رهبری واهمه دارد، تصریح کرد: انقلاب اسلامی به برکت ولایت دشمن را زمین‌گیر کرده است.

عروج به بر ملا شدن فیش‌های حقوقی اشاره کرد و گفت: موضوع مذکور مشکل داخلی محسوب می‌شود و خون شهدا موضوع فیش‌های حقوقی نجومی را برملا کرده است.

وی، انقلاب اسلامی را ثمره خون هزاران شهید خواند و بیان کرد: برخی در مبارزه با مفاسد اقتصادی کوتاهی می‌کنند.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه مسؤولان عالی‌رتبه کشوری باید با مفاسد اقتصادی برخورد جدی داشته باشند، خاطرنشان کرد: برخورد با اخلال‌کنندگان اقتصادی توسط دستگاه‌های مربوطه در حال انجام است.

عروج به افزایش عشق به ولایت بین مسلمانان اشاره کرد و یادآور شد: مسیر ولایت هرگز خاموش شدنی نیست و این امر به برکت خون شهدا تحقق پیدا کرده است.

منبع: فارس

کد مطلب: 17144

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر