مشاور امور استان‌ها و نمایندگی‌های بعثه مقام معظم رهبری:

حضورنیافتن حجاج ایرانی درحج امسال بزرگ‌ترین توطئه سعودی‌هااست

مشاور امور استان‌ها و نمایندگی‌های بعثه مقام معظم رهبری با بیان اینکه فاجعه منا به دلیل ناتوانی در مدیریت و برخورد بد سعودی‌‌ها رخ داد، گفت: بزرگ‌ترین توطئه سعودی‌ها حضور پیدا نکردن حجاج ایرانی در حج امسال است.

حضورنیافتن حجاج ایرانی درحج امسال بزرگ‌ترین توطئه سعودی‌هااست

گیلان خبر: حجت‌الاسلام احمد زمانی امروز پیش از خطبه‌های نماز جمعه این شهر با گرامیداشت یاد شهدای منا، اظهار کرد: گیلان 25 شهید منا دارد.

وی با بیان اینکه با تلاش جمهوری اسلامی خانواده‌هایی که راضی نبودند شهدای آنها در مکه خاکسپاری شوند به ایران بازگردانده شدند، افزود: هفته حج وظایفی برای مسؤولان دارد و امروز باید در سطح جهان فاجعه منا مطرح شود.

مشاور امور استان‌ها و نمایندگی‌های بعثه مقام معظم رهبری سو‌مدیریت و برخورد بد سعودی‌ها را عامل فاجعه منا در حج سال گذشته عنوان کرد و گفت: سعودی‌ها خطای نابخشودنی انجام دادند اما حاضر نیستند این خطا را بپذیرند.

وی با اشاره به اینکه 10 درصد کشته‌شدگان فاجعه منا متعلق به ایران بود، خاطرنشان کرد: 90 درصد شهدای منا در حج سال گذشته مربوط به 23 کشور دیگر بود.

زمانی با بیان اینکه بزرگ‌ترین توطئه دشمنان به‌ویژه سعودی‌ها را حضور پیدا نکردن حجاج ایرانی در حج امسال دانست و تصریح کرد: سعودی‌ها از حضور ایرانی‌ها در حج امسال هراس داشتند.


منبع: فارس

کد مطلب: 17901

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر