حجت الاسلامˈسید داوود موسویˈ

عفاف و حجاب نیازمند حراست و حفاظت است

باید بگوییم همه دستگاه‌ها در این زمینه کوتاهی کرده‌اند و این وضعیت برازنده یک کشور اسلامی نیست و اگر جامعه به سمت پاکدامنی برود شک نداشته باشید که امنیت روانی حکم فرما می‌شود.

عفاف و حجاب نیازمند حراست و حفاظت است

گیلان خبر : حجت الاسلام سید داوود موسوی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با اشاره به اهمیت بحث حجاب در جامعه، اظهار کرد: خوشبختانه قوه قضائیه پای کار آمده و نگرانی خود را از این بابت اعلام کرده است و این یک التیام برای دل ماموران نیروی انتظامی به شمار می‌رود.

به گزارش گیلان خبر  وی با ابراز نارضایتی از وضعیت حجاب در جامعه، افزود: باید بگوییم همه دستگاه‌ها در این زمینه کوتاهی کرده‌اند و این وضعیت برازنده یک کشور اسلامی نیست و اگر جامعه به سمت پاکدامنی برود شک نداشته باشید که امنیت روانی حکم فرما می‌شود.

حجت الاسلامˈسید داوود موسویˈ اظهار کرد: عفاف و حجاب که از اصول کشور ماست، نیازمند حراست و حفاظت است و آنچه امروز در خیابان ها شاهد آن هستیم برازنده یک کشور اسلامی نیست.

ایشان خاطر نشان کرد: این وضعیت نشان از کوتاهی و تقصیر همه ما دارد و رفع آن نیازمند همراهی همه مردم است.

وی در ادامه درگذشت آیت الله محمدی گیلانی را تسلیت گفت و افزود: ایشان از عالمان بزرگ کشور بود و بعد از پیروزی انقلاب با وفاداری در کنار امام(ره) در سنگرهای مختلف از جمله تدوین قانون اساسی و فقاهت در شورای نگهبان نقش آفرینی کرد.

موسوی با اشاره به ارتحال آیت‌الله محمدی گیلانی، گفت: ایشان یار و یاور مقام معظم رهبری بودند و قاضی شجاع و عادلی بود، ایشان در نوشتن قانون اساسی همکاری داشت.

ایشان از هیئت های عذاداری خواست در روز شهادت امام علی (ع) برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشند و افزود: برای نماز عید فطر طبق فرمایش مقام معظم رهبری در یک شهر فقط یک مکان و فقط در یک زمان باید نماز عید فطر خوانده شود و از مساجد می‌خواهم در این‌باره برنامه ریزی کنند.

امام جمعه بندرانزلی با بیان اینکه گروهک داعش از اختلافات عراق سو استفاده کرده است، خاطر نشان کرد: عده‌ای با اعمالشان تیشه به ریشه انسان‌ها می زنند که این مسائل سبب رنجش ما شده است.

موسوی با اشاره به ارتحال آیت‌الله محمدی گیلانی، گفت: ایشان یار و یاور مقام معظم رهبری بودند و قاضی شجاع و عادلی بود، ایشان در نوشتن قانون اساسی همکاری داشت.

کد مطلب: 1792

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر