نماینده مردم رشت در مجلس:

برجام در کار مردم گشایش ایجاد نکرد

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برجام یکسال و اندی کشور را معطل کرده است، گفت: برجام هیچ گشایشی در کار مردم ایجاد نکرد و رهبر معظم انقلاب از ابتدا فرمودند که آمریکا قابل اعتماد نیست.

برجام در کار مردم گشایش ایجاد نکرد

گیلان خبر: جبار کوچکی‌نژاد با بیان اینکه برجام 2 و 3 نباید اجرایی شود، اظهار کرد: مردم ایران هیچ اثری از برجام را حتی در سفره‌های خود احساس نکرده‌اند.

وی رکود اقتصادی در ایران را وحشتناک توصیف کرد و گفت: کسانی که در مسند اجرایی کشور هستند باید پاسخگوی پرداختی‌های نجومی و وضعیت رکود اقتصادی باشند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اجرای برجام را اقدامی شتاب‌زده خواند و ادامه داد: مدتی توقف داشتیم که برجام گشایشی در گره‌های کار مردم ایجاد کند اما برجام یک‌سال و اندی کشور را معطل خود کرده است.

وی با تصریح بر اینکه نباید به دنبال اجرای برجام‌های بعدی باشیم، خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب از ابتدا فرمودند که آمریکا قابل اعتماد نیست.

کوچکی‌نژاد با تأکید بر اینکه در گام‌های پس از برجام به دنبال آمریکا رفتن مانند رفتن به قربانگاه است، یادآور شد: این دشمن قابل اعتماد نیست و نباید به دنبال موضوع برجام‌های بعدی برویم.

وی شکستن رکود حاکم بر اقتصاد ایران را نیازمند عزم و بسیج مسؤولان دانست و یادآور شد: همه باید به دور از مسائل برجام در اقتصاد ایران شکوفایی ایجاد کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تحقق اقتصاد مقاومتی را در شکوفایی اقتصاد ایران تاثیرگذار دانست و تصریح کرد: تمام مسؤولان باید برای خروج کشور از رکود اقتصادی کمک و همراهی کنند.

وی وضعیت بیکاری در کشور به‌ویژه در گیلان را تاسف‌آور خواند و متذکر شد: اعلام آمار کاهش بیکاری در گیلان باید مورد بررسی قرار گیرد و حقیقت با مردم درمیان گذاشته شود.

کوچکی‌نژاد گفت: ما سخنگوی عموم مسؤولان هستیم و حمایت از دولت‌ها را داریم اما نقد دولت‌ها نیز جزو وظایف نمایندگان مجلس است.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 18120

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر