تیم داماش آمادگی لازم را برای صعود دارد

دروازه‌بان فصل گذشته داماش گفت: داماش توانایی خوبی برای صعود دارد اما معادلات به گونه‌ای رقم خورد که نتوانستم در داماش باشم.

تیم داماش آمادگی لازم را برای صعود دارد

گیلان خبر: آرمین رحیم‌زاده در مورد وضعیت تیم داماش گیلان اظهار داشت: با توجه به مالکیت جدید و بازیکنان  تیم داماش به‌طور حتم یکی از تیم‌هایی خواهد بود که از ظرفیت بالایی برای بازگشت دوباره به لیگ دسته اول برخوردار است.

وی با بیان اینکه سال گذشته برای تیم داماش سال بسیار بدی بود و سقوط این تیم باعث شد تا بسیاری از معادلات در این تیم بهم بریزد، گفت: با توجه به روند آماده‌سازی تیم از چند ماه پیش باید آینده خوبی را برای آن متصور بود و داماش بازیکنان خوبی را توانسته به خدمت بگیرد و این توانایی زنگ خطری برای حریفان است.

دروازه‌بان فصل گذشته داماش درباره علت جدایی خود از داماش بیان کرد: با تماس‌هایی که با من گرفتند به تمرینات تیم داماش رفتم تا پس از شرکت در تمرینات در خصوص بستن قرارداد اقداماتی صورت گیرد اما این روند به‌گونه‌ای رقم خورد که باعث جدایی من از داماش شد.

وی افزود: سال گذشته قول‌هایی به من دادند اما این قول‌ها عملی نشد و ترس از تکرار موارد سال گذشته در فصل جاری نیز برای من وجود داشت و هیچ تضمینی برای رخ ندادن اتفاقاتی همانند فصل گذشته وجود نداشت  و با طولانی شدن جریان عقد قرارداد تصمیم گرفتم که با تیم پاس همدان قرارداد ببندم اما برای تیم داماش آرزوی موفقیت می‌کنم.

رحیم‌زاده در مورد وضعیت تیم پاس همدان گفت: یکی از تیم‌های هماهنگ از لحاظ ساختاری بدون شک تیم پاس همدان است و زیرساخت‌های بسیار خوبی در شهر همدان وجود دارد  که وجود دو زمین چمن طبیعی و یک زمین چمن مصنوعی برای مسابقات و تمرینات از توانایی‌های بالای این تیم است.

دروازه بان سابق داماش درباره وقفه در مسابقات گفت: برای تیم‌هایی مانند پاس همدان که روند آماده‌سازی خود را با کمی تأخیر آغاز کردند به‌طور حتم وقفه در مسابقات می‌تواند کمک به سزایی کند و تیم‌ها با توجه به زمان موجود به روند آماده‌سازی کامل خود برسند.


منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 18153

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر