مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های گیلان:

نمایشگاه تخصصی "صنعت خودرو" در رشت گشایش یافت

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی گیلان گفت: هشتمین نمایشگاه تخصصی صنعت خودرو و لوازم یدکی خودرو در رشت گشایش یافت.

نمایشگاه تخصصی "صنعت خودرو" در رشت گشایش یافت

گیلان خبر: عبدالله سلمانی‌زاده با اشاره به گشایش نمایشگاه تخصصی صنعت خودرو برای هشتمین بار در رشت اظهار داشت: این نمایشگاه با بیش از 90 غرفه در رشت برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نمایندگان صنعت خودرو و لوازم یدکی خودرو از سراسر کشور در این نمایشگاه حضور دارند افزود: این نمایشگاه با حضور نمایندگان کشورهای آلمان، کانادا، ترکیه و چین میزبان شهروندان گیلانی است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی گیلان با اشاره به اینکه شرکت‌های تولیدی مدیران خودرو، کرمان خودرو و منطقه آزاد در این نمایشگاه حضور دارند تصریح کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه ارائه محصولات صنعت خودرو با حذف واسطه و ارائه محصولات جدید به مصرف کنندگان است.

سلمانی‌زاده با اشاره به اینکه این نمایشگاه از 31 شهریور تا سوم مهرماه در گیلان دایر است اعلام کرد: این نمایشگاه شاهد استقبال خوبی از سوی شهروندان گیلان بوده است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی گیلان با بیان اینکه این نمایشگاه به مدت 4 روز در رشت برگزار می‌شود افزود: این نمایشگاه در ساعات 16 تا 22 در این 4 روز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی گیلان میزبان علاقه‌مندان این صنعت است.


منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 19160

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر