رئیس کارگروه بسیج کارگری آستارا خبر داد

برگزاری رقابت‌های والیبال در آستارا

رئیس کارگروه بسیج کارگری آستارا از برگزاری یک دوره رقابت‌های والیبال به مناسبت هفته دفاع مقدس و ناجا با حضور هفت تیم در این شهرستان خبر داد.

برگزاری رقابت‌های والیبال در آستارا

گیلان خبر: به مناسبت هفته دفاع مقدس و ناجا یک دوره مسابقات والیبال با حضور تیم‌های مختلف به مدت چهار شب در سالن تربیت بدنی سپاه ناحیه این شهرستان برگزار می‌شود.

رئیس کارگروه بسیج کارگری آستارا با تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و  تبریک هفته ناجا، اظهار کرد: در این مسابقات هفت تیم در دو گروه چهار و سه تیمی با یک دیگر به رقابت می‌پردازند.

کیومرث مجلسی افزود: در مسابقات مذکور تیم‌های منتخب اداره‌ها، هنگ مرزی، حوزه علمیه و بسیج ورزشکاران در گروه «الف» و تیم‌های ستاد فرماندهی، نیروی انتظامی و فجر سپاه در گروه «ب» حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه دو تیم برتر هر گروه در مرحله نیمه نهایی به مصاف یکدیگر می‌روند، تصریح کرد: در مرحله نیمه نهایی تیم نخست گروه «الف» با تیم دوم گروه «ب» و تیم دوم گروه «الف» با تیم نخست گروه «ب» بازی می‌کنند.

به گفته این مسؤول مسابقه نهایی و رده‌بندی عصر روز چهارشنبه هفته جاری در سالن مقاومت سپاه ناحیه آستارا برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: عزیز کرگانرودی از داوران ملی، پرویز گلگیر، حمید کرمیانی، سعید سجادی، مسعود جولایی و سامان ملکی‌نژاد به عنوان داور رقابت‌های مذکور را قضاوت می‌کنند.

در نخستین شب این دور از رقابت‌های 6 تیم به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان شب نخست مسابقات، تیم منتخب اداره‌های آستارا با نتیجه 2 بر یک بر تیم بسیج ورزشکاران غلبه کرد.

در بازی دیگر که از گروه «ب» برگزار شد تیم ستاد فرماندهی آستارا با نتیجه قاطع 2 بر صفر تیم نیروی انتظامی آستارا را با شکست بدرقه کرد.

در سومین بازی گروه «الف» نیز تیم هنگ مرزی به دلیل عدم حضور تیم حوزه علمیه در زمین بازی با نتیجه 2 بر صفر برنده مسابقه اعلام شد.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 19403

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر