امام جمعه لاهیجان:

عالمان دینی مقابل توطئه‌های دشمنان در فضای مجازی بایستند

امام جمعه لاهیجان گفت: ورود جدی دشمن به فضاهای مجازی و ایجاد شبهات متعدد برای جوانان از بزرگترین خطراتی است که این قشر را تهدید می‌کند و در این عرصه عالمان دینی هستند که می‌توانند مقابل این هجمه‌ها و توطئه‌ها بایستند.

 عالمان دینی مقابل توطئه‌های دشمنان در فضای مجازی بایستند

گیلان خبر: حجت‌الاسلام و‌المسلمین احمد عبدالله‌زاده پاشاکی ‌‌در مراسم یادواره ابوشهدا حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ احمد جنیدی و 4 فرزند شهیدش در مسجد شهدای رودسر اظهار داشت: مرحوم جنیدی نمونه یک عالم دینی با بصیرت بود که در راه خدا از همه هستی خود گذشت.

امام جمعه لاهیجان گفت: ایشان 4 فرزند برومندش را در راه اسلام و انقلاب در جبهه‌های جنگ فدا کرد که این کار از عهده هر کسی بر نمی‌آید و به‌راستی این‌ افراد هستند که با این‌گونه ایثار و از خودگذشتگی، سفره انقلاب را رنگین کرده‌اند.

وی تصریح کرد: مرحوم ابوشهدا جنیدی مرد خدا بود و همه زندگی‌اش، درس و بحثش، قیامش، نمازش، بذل جان و مال و فرزندانش و همه اعمالش برای خدا بود و در این مسیر ذره‌ای تردید به خود راه نداد و در راه دفاع از اسلام و انقلاب خود نیز راهی جبهه‌ها شد.

عبدالله‌زاده با اشاره به ضرورت یادگیری علم و کاربرد آن در عرصه‌های گوناگون گفت: ورود جدی دشمن به فضاهای مجازی و ایجاد شبهات متعدد برای جوانان از بزرگترین خطراتی است که این قشر را تهدید می‌کند و در این عرصه عالمان دینی هستند که می‌توانند در مقابل این هجمه‌ها و توطئه‌ها بایستند.

وی افزود: در فتنه 88 خیلی‌ها پایشان لغزید ولی کسانی که عالمِ عامل بودند، توانستند خودشان را حفظ کنند و اینان کسانی هستند که قدر و منزلت‌شان نزد خدای متعال مشخص است.

 مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ احمد جنیدی به‌مدت 17 سال امام جمعه شهرستان رودسر بود.

سه فرزند وی به‌نام‌های شهیدان محمد، نصرالله و رضا در طول هشت سال دفاع‌مقدس به شهادت رسیدند و فرزند دیگر ایشان عبدالحمید که در ایام دفاع مقدس به درجه رفیع جانبازی نائل شده بود، پس از سال‌ها تحمل درد و رنج ناشی از مجروحیت در اثر عوارض ناشی از گازهای شیمیایی به جمع برادران شهیدش پیوست.


منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 19530

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر