توسط دبیرخانه فراخوان فعالان رسانه‌ای در عرصه استاندارد گیلان صورت گرفت

فراخوان فعالان رسانه‌ای در عرصه استاندارد گیلان

فراخوان فعالان رسانه‌ای در عرصه استاندارد گیلان صادر شد.

فراخوان فعالان رسانه‌ای در عرصه استاندارد گیلان

گیلان خبر: دبیرخانه فراخوان فعالان رسانه‌ای در عرصه استاندارد گیلان و روابط‌عمومی این اداره کل با صدور اطلاعیه‌ای فراخوان مذکور را اعلام کرد.

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان گیلان با هدف فرهنگ‌سازی استاندارد در بین عموم مردم همزمان با گرامیداشت هفته استاندارد از اصحاب رسانه خبرنگاران، گزارشگران، کارشناسان رسانه دعوت می‌کند که آثار تولیدی و منتشر شده مکتوب خود را از 22 مهر 94 تاکنون به آدرس رشت‌ـ کیلومتر 15 جاده رشت تهران ـ روابط عمومی اداره کل استاندارد گیلان و یا به ایمیل CTAKTAZ@YAHOO.COM ارسال کنند.

داوران این فراخوان پس از انتخاب تعدادی از آثار به سه اثر برتر هدایایی به رسم یادبود اهدا می‌کنند ضمن اینکه یک رسانه نیز به عنوان رسانه حامی استاندارد و فعال این حوزه معرفی می‌شود.

مسؤولیت آثار ارسالی به نام فرستنده بوده بنابراین از ارسال آثار کپی جداً خودداری شود، این فراخوان برای اخبار مکتوب بوده و مهلت ارسال آثار تا تاریخ 20 مهر ماه جاری است.

آثار برتر در روز 24 مهر ماه جاری اعلام شده و در صورت استقبال، انتخاب آثار بیشتری در برنامه لحاظ می‌شود.

برای دریافت اخبار و اطلاعات بیشتر به سایت اداره کل استاندارد استان گیلان به آدرس http://www.isiriguilan.ir مراجعه شود و خبرنگاران پس از ارسال آثار به ایمیل از طریق تلگرام با شماره 09160875157 تماس بگیرند.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 19552

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر