مدیرکل آموزش و پرورش گیلان:

همایش خیرین مدرسه‌ساز استان گیلان در تهران برگزار می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: همایش خیرین مدرسه‌ساز به‌منظور برطرف کردن مشکل کمبود فضاهای آموزشی مدارس استان گیلان در تهران برگزار می‌شود.

همایش خیرین مدرسه‌ساز استان گیلان در تهران برگزار می‌شود

گیلان خبر: مهدی حاجتی با بیان اینکه همایش خیرین مدرسه ساز به‌منظور برطرف کردن مشکل کمبود فضاهای آموزشی مدارس استان گیلان در تهران برگزار می‌شود، اظهار داشت: یکی از کارهای قابل توجه در آموزش و پرورش استفاده از ظرفیت‌های خارج از سازمان آموزش و پرورش است.

حاجتی با بیان اینکه تجربه در سال‌های گذشته حاکی از آن است که خیرین مدرسه ساز به آموزش و پرورش اعتماد بالایی دارند، گفت: آموزش و پرورش جزء تعهدات خود می‌داند تا از ظرفیت خیرین مدرسه ساز به نحو شایسته استفاده کند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به اینکه همایش خیرین مدرسه ساز به منظور برطرف کردن ساخت و سازهای مدارس استان گیلان برگزار می‌شود، افزود: همایش خیرین مدرسه ساز در دستور کار آموزش و پرورش قرار گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه همایش خیرین مدرسه ساز در سطح کشور و حتی گیلانی‌های مقیم خارج از کشور برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: شناسایی و احصاء اسامی افرادی که تجربه‌ای در ساخت و ساز مدارس دارند از کارهای نخست این همایش است.

حاجتی با بیان اینکه در این همایش افرادی که در گذشته نیز کمک‌هایی به آموزش و پرورش کرده‌اند حضور دارند، مطرح کرد: همایش خیرین مدرسه ساز در دی یا بهمن ماه برگزار می‌شود و هدف از برگزاری همایش خیرین مدرسه ساز استفاده و شناسایی از ظرفیت‌های خیرین در استان گیلان، کشور و حتی در خارج از کشور است.

وی بهره‌مند شدن از ظرفیت‌های خیرین در استان، کشور و خارج از کشور را یکی از اهداف همایش خیرین مدرسه ساز دانست و افزود: شناسایی صاحبان صنایع و تکمیل بانک اطلاعاتی خیرین مدرسه ساز از جمله کارهای در دست اقدام است تا این همایش نتیجه مطلوبی برای استان گیلان به همراه آورد.


منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 19565

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر