مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان خبر داد

برگزاری نمایشگاه کانون پرورش فکری با رویکرد عاشورایی در رشت

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان گفت: نمایشگاه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان با رویکردی عاشورایی تا ۱۹ مهرماه در رشت در حال برگزاری است.

برگزاری نمایشگاه کانون پرورش فکری با رویکرد عاشورایی در رشت

گیلان خبر: علی پورحسن اظهار داشت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان همزمان با ماه محرم با مشارکت سایر دستگاه‌های فرهنگی به برگزاری نمایشگاهی با رویکرد کودک و نوجوان اقدام کرده است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان استان گیلان با بیان اینکه این نمایشگاه تا 19 مهرماه در محل عمارت کلاه فرنگی پارک شهر رشت در حال برگزاری است گفت: این نمایشگاه مفاهیم ارزشمندی چون ایثار، شجاعت، مقاومت و شجاعت را به قشر کودک و نوجوان انتقال می‌دهد.

وی از برپایی 12 خیمه عاشورایی در این نمایشگاه خبر داد و افزود: با مشارکت دستگاههای فرهنگی نظیر آموزش و پرورش، این خیمه‌ها را برپا کردیم و برنامه‌های فرهنگی نظیر قصه گویی و خوشنویسی را صبح و عصر در نمایشگاه برگزار می‌کنیم.

پورحسن اعلام کرد: با هماهنگی انجام شده با اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، برنامه‌های فرهنگی به‌طور پیوسته در این نمایشگاه برگزار می‌شود و برگزاری تعزیه عاشورا نیز یکی از این برنامه‌ها است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان استان گیلان خاطرنشان کرد: کانون پرورش فکری کودکان در دوازدهمین نمایشگاه کتاب گیلان نیز حضور فعال دارد و علاوه بر فروش کتاب به اجرای برنامه‌های فرهنگی نیز می‌پردازد.


منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 19572

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر