در جمع خبرنگاران

فرمانده سپاه قدس گیلان برنامه‌های هفته بسیج را تشریح کرد

فرمانده سپاه قدس گیلان برنامه‌های گرامیداشت هفته بسیج را در جمع خبرنگاران تشریح کرد و از برگزاری اردوی یک‌روزه بازدید اصحاب رسانه از طرح‌های اقتصاد مقاومتی این استان خبر داد.

فرمانده سپاه قدس گیلان برنامه‌های هفته بسیج را تشریح کرد

گیلان خبر: سردار محمد عبدالله‌پور پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، برنامه‌های مناسب این روز را تشریح کرد.

وی دیدار فرماندهان با نماینده ولی فقیه در گیلان، برگزاری تجمع روز اربعین در پنج شهر استان، تجمع هیات‌های عزاداری، حضور رزمندگان و نخبگان بسیجی با گفتمان انقلابی، صبحگاه مشترک مدارس آموزش و پرورش، مسابقات ویژه خواهران، برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب و... را از برنامه‌های هفته بسیج توسط سپاه قدس گیلان عنوان کرد.

فرمانده سپاه قدس گیلان گلباران مزار شهدا، اهدای 130 واحد مسکن مددجویی به نیازمندان زیرپوشش کمیته امداد را از دیگر برنامه‌ها بیان کرد و گفت: حضور راهیان نور دانش‌آموزی، نمایشگاه عکس بسیج، کارگاه آموزشی، فراخوان بهترین خاطره از دوران دفاع مقدس از دیگر برنامه‌های هفته بسیج است.

این مسؤول به شیوع بیماری نیوکاسل در طیور کشور اشاره کرد و افزود: سازمان بسیج با همکاری دامپزشکی قصد دارد بیماری نیوکاسل را ریشه‌کن کند.

عبدالله‌پور با بیان اینکه بسیج برای برطرف کردن مشکل درمانی مردم سراوان وارد عمل شده است، خاطرنشان کرد: موضوع محیط زیست به مرزهای بحرانی رسیده و با توجه به وجود مشکلات در این منطقه، بسیج در منطقه به مشکلات درمانی مردم سراوان رسیدگی می‌کند.

وی برگزاری یک‌روزه اردوی اقتصاد مقاومتی اصحاب رسانه را از دیگر برنامه‌های هفته بسیج ذکر کرد و یادآور شد: اصحاب رسانه‌ها در این اردوی یک روزه از طرح‌های اقتصاد مقاومتی بازدید می‌کنند.

فرمانده سپاه قدس گیلان به نقش بسیج در از بین بردن آفت زیتون رودبار اشاره کرد و متذکر شد: با توجه به اینکه 80 درصد معیشت مردم رودبار از تولید زیتون تأمین می‌شود، با همکاری جهاد کشاورزی طرح‌هایی را برای از بین بردن آفت زیتون اجرایی می‌کنیم.

وی دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم، برگزاری مراسم یادبود شهید محسن خزائی خبرنگار رسانه ملی و... را از دیگر برنامه‌ها ذکر کرد و یادآور شد: برنامه‌های زیادی در هفته بسیج به مرور در گیلان اجرا می‌شود.

 

منبع: فارس

کد مطلب: 20526

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر