مدیر انجمن حسابداران گیلان خبر داد

فعالیت ۴۰۰ حسابدار در انجمن حسابداری گیلان

مدیر انجمن حسابداران گیلان از فعالیت ۴۰۰ نفر حسابدار رسمی و غیر رسمی در این انجمن خبر داد.

فعالیت ۴۰۰ حسابدار در انجمن حسابداری گیلان

 گیلان خبر: ابوذر امیدی امروز در حاشیه برگزاری دومین همایش انجمن حسابداری گیلان اظهار کرد: همایش مذکور توسط انجمن صنفی کارفرمایی موسسه‌ها و شرکت‌های حسابداری گیلان برگزار شده است.

وی به سخنرانی هوشنگ خستویی رئیس هفت دوره انجمن حسابداران خبره ایران و مشاهیر حسابداری کشور در سال ۹۵ اشاره کرد و افزود: محسن قاسمی دبیر انجمن حسابداران خبره ایران از دیگر سخنرانان همایش روز حسابدار در گیلان است.

مدیر انجمن حسابداران گیلان با بیان اینکه شناساندن این انجمن به جامعه حسابداری استان از اهداف برگزاری همایش روز حسابدار است، تصریح کرد: آموزش حسابداران و معرفی به‌کار آنها و ارتقای سطح دانش حسابداری برای فارغ‌التحصیلان از اهداف فعالیت انجمن مذکور در گیلان است.

امیدی برگزاری همایش‌ها و ارائه خدمات در امور مالیاتی و حسابرسی را از جمله فعالیت‌های انجمن حسابرسی گیلان برشمرد و بیان کرد: بیش از ۱۰۰ نفر عضو اصلی انجمن مذکور هستند و با احتساب اعضای غیر رسمی تعداد اعضای انجمن به ۴۰۰ نفر می‌رسد.

وی، فعالیت انجمن حسابداری گیلان را از 30 اردیبهشت ماه سال ۹۴ عنوان کرد و گفت: انجمن مذکور در اداره تعاون گیلان به ثبت رسیده و حسابداران انجمن حسابداران گیلان در تمام شهرستان‌های این استان فعال هستند و بیشترین دغدغه انجمن حسابداران گیلان همکاری نکردن سازمان‌های امور مالیاتی، بیمه‌ها و تامین اجتماعی با این انجمن است.

مدیر انجمن حسابداران گیلان متذکر شد: سازمان‌های امور مالیاتی، بیمه‌ها و تامین اجتماعی باید انجمن مذکور را حامی خود بدانند و همکاری بیشتری با انجمن داشته باشند.

امیدی در پایان با اشاره به اینکه فارغ‌التحصیلان رشته حسابداری سواد تجربی و عملی لازم برای ورود به بازار کار را ندارند، یادآور شد: آموزش فارغ‌التحصیلان رشته حسابداری برای ورود به بازار کار از فعالیت‌های مهم انجمن حسابداران گیلان است.


منبع: فارس

کد مطلب: 21047

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر