رئیس تربیت بدنی آجا:

ارتقای ورزش در خانواده‌ مورد توجه آجا است

رئیس تربیت بدنی آجا میزبانی منطقه چهارم نداجا و ناوگان شمال از المپیاد ورزشی بانوان آجا را خوب توصیف کرد و گفت: ارتقای ورزش در خانواده مورد توجه آجا است.

ارتقای ورزش در خانواده‌ مورد توجه آجا است

گیلان خبر: امیر سرتیپ جمشید فولادی صبح امروز در مراسم اختتامیه دهمین دوره المپیاد ورزشی بانوان آجا از فرمانده ناوگان شمال قدردانی به دلیل میزبانی خوب برای این مسابقات قدردانی کرد.

وی با اشاره به اهداف برگزاری المپیاد ورزشی بانوان افزود: اهمیت سلامتی و ورزش خانواده‌ها و فرزندان و ارتقای سطح آن همیشه مورد توجه آجا بوده است.

رئیس تربیت بدنی آجا با تبریک به تیم اصفهان که تیم نخست دهمین دوره المپیاد ورزشی بانوان آجا شد، گفت: هیچ کار و فعالیتی بدون برنامه‌ریزی و کوشش به سرانجام مناسب نمی‌رسد و امیدواریم دیگر تیم‌ها از این موضوع و تیم‌های منتخب درس بگیرند.

فولادی با انتقاد از عدم حضور برخی تیم‌ها در دهمین دوره المپیاد ورزشی بانوان آجا تصریح کرد: بررسی می‌کنیم که چرا برخی در مسابقات شرکت نکردند و در آینده امیدواریم تمام تیم‌ها حضور پررنگ داشته باشند.

وی با قدردانی از سرمربی و سرپرست تیم‌ها که شاگردان خود را به خوبی تمرین داده و راهنمایی کردند یادآور شد: امیدواریم هر ساله مسابقات از کیفیت بهتری برخوردار شود.

به گزارش فارس، گیلان، شمال غرب آذربایجان، اصفهان، جنوب شرق کرمان، ستاد آجا، پداجا، نداجا، نهاجا و نزاجا در رشته‌های آمادگی جسمانی، دوومیدانی، تیراندازی، دارت و داژبال با یکدیگر به رقابت پرداختند.

دهمین دوره المپیاد ورزشی بانوان آجا از 11 تا 18 آذر ماه جاری در انزلی برگزار شد.


منبع: فارس

کد مطلب: 21058

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر