واگذاری امتیاز باشگاه سپیدرود به شهرداری رشت به تعویق افتاد

واگذاری امتیاز باشگاه سپیدرود رشت به شهرداری و شورای این شهر به تعویق افتاد.

واگذاری امتیاز باشگاه سپیدرود به شهرداری رشت به تعویق افتاد

گیلان خبر: مدت‌هاست بحث مالکیت باشگاه ورزشی سپیدرود به شهرداری و شورای این شهر مطرح شده و هر بار در این راستا جلساتی برگزار می‌شود اما به نتیجه‌ای برای خرید امتیاز باشگاه نمی‌رسند.

لایحه خرید امتیاز باشگاه سپیدرود توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر رشت به دلیل شکایت مالک فعلی باشگاه به دیوان عدالت اداری و اختلاف رقم بدهی باشگاه به تعویق افتاده است.

مدیریت باشگاه سپیدرود نباید تحت اعمال نفوذ شخص خاصی باشد

عضو شورای اسلامی شهر رشت درباره وضعیت تیم سپیدرود اظهار کرد: اگر امتیاز باشگاه سپیدرود توسط شهرداری رشت با مصوبه اعضای شورا خریداری شود نباید مدیریت این تیم تحت اعمال نفوذ و مدیریت شخص خاصی باشد.

مجید رجبی، ضمن مخالفت با انحصارگرایی در مدیریت سپیدرود رشت گفت: سپیدرود رشت تیمی ریشه‌دار و مردمی بوده و اعتقاد داریم باید هیأت مدیر‌ه‌ای متشکل از کمیسیون فرهنگی شورا، سازمان فرهنگی‌ـ‌ورزشی شهرداری، سازمان حمل و نقل شهرداری و ... برای تیم سپیدرود تشکیل شود تا کسی نتواند در مدیریت این تیم اعمال نظرهای شخصی داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه موافق خرید امتیاز باشگاه سپیدرود هستم تصریح کرد: به اعتقاد بنده اگر امتیاز باشگاه سپیدرود توسط شهرداری خریداری شود نباید تحت سلطه شخصی باشد و افراد به تنهایی اعمال نظر کنند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت خاطرنشان کرد: برای مدیریت سپیدرود باید یک قانون مدون تعریف شود تا افراد بنا به دلایل شخصی نتوانند نسبت به تعویض مربی و یا بازیکنان تیم اعمال نظر کنند.

وی درباره لایحه کمک ۸۴۱ میلیونی به تیم سپیدرود گفت: با این لایحه موافقم و اعتقاد دارم در شرایط فعلی سپیدرود نیازمند حمایت همه جانبه است.

وی در ادامه به افتتاح پل زیرگذر شهید رجایی رشت اشاره کرد و یادآور شد: شنیده‌ها حاکی از آن است که بخشی از آسفالت قسمت نهایی زیرگذر هنوز به اتمام نرسیده و این موضوع موجب تأخیر در افتتاح این پروژه شده است.


منبع: فارس

کد مطلب: 21169

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر