مدیرکل صدا و سیمای گیلان:

کارشناسان اهل سنت در "شبکه باران" حضور می‌یابند

مدیرکل صدا و سیمای گیلان با اشاره به اینکه در برنامه‌های روزانه از کارشناسان اهل تسنن دعوت خواهد شد گفت: در این راستا به موضوعاتی همچون معنا و مفهوم وحدت امت اسلامی و اهداف دشمنان در ایجاد تفرقه و اختلاف بین مسلمانان پرداخته می‌شود.

کارشناسان اهل سنت در "شبکه باران" حضور می‌یابند

گیلان خبر: حسن ظهیری با بیان اینکه در آستانه هفته وحدت هستیم اظهار داشت: تولیدات تلویزیونی و رادیویی اداره کل صدا و سیمای گیلان به مانند سال گذشته با محوریت وحدت اسلامی خواهد بود.

مدیرکل صدا و سیمای گیلان با اشاره به اینکه در برنامه‌های صبحگاهی و شامگاهی روزانه از میهمانان و کارشناسان اهل تسنن دعوت خواهد شد افزود: به موضوعاتی همچون معنا و مفهوم وحدت امت اسلامی و اهداف دشمنان در ایجاد تفرقه و اختلاف بین مسلمانان پرداخته می‌شود.

ظهیری با بیان اینکه ویژه برنامه‌های مفرح و شاد به‌مناسبت هفته وحدت تدارک دیده شده است اعلام کرد: علاوه بر برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی، واحد خبر نیز برنامه‌های هفته وحدت را در سراسر استان پوشش می‌دهد.

مدیرکل صدا و سیمای گیلان با بیان اینکه برگزاری جشنواره‌های تولیدات استانی موجب شناخت، کشف و تشویق هنرمندان می‌شود گفت: نتایج ارزیابی‌های تولیدات استان گیلان در جشنواره کشوری تا 30 آذر اعلام خواهد شد.

وی با اعلام اینکه تولیدات مرکز صدا و سیمای گیلان در حوزه موسیقی و رادیو در سطح ملی و بین المللی نظیر نمایش رادیویی "ارتعاش" رتبه‌های بالایی را کسب کرده است خاطرنشان کرد: استان گیلان با امکانات محدود کارهای خوبی را تولید کرده است که دیده شود و مورد قضاوت قرار گیرد.


منبع: تسنیم

کد مطلب: 21261

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر