رئیس منابع طبیعی آستارا خبر داد

کشف ۱۱ کیسه زغال غیرمجاز در آستارا

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آستارا از کشف ۵۰۰ کیلوگرم زغال غیرمجاز در قالب ۱۱ کیسه با تلاش ماموران این نهاد خبر داد.

کشف ۱۱ کیسه زغال غیرمجاز در آستارا

گیلان خبر: سرخوش کرم‌زاده امروز با اشاره به کشف و ضبط محموله زغال غیرمجاز در این شهرستان، اظهار کرد: این مقدار زغال غیرمجاز کشف شده ۵۰۰ کیلوگرم است. 

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آستارا تعداد کیسه‌های زغال‌های غیرمجاز کشف شده را ۱۱ کیسه دانست و گفت: زغال‌های مذکور در محوطه‌ای از لوندویل کشف و ضبط شده است.

وی با اشاره به اینکه در این راستا چند نفر متخلف شناسایی شده‌اند، تصریح کرد: جزئیات دقیق برای مشخص شدن اینکه زغال‌های غیرمجاز کشف شده به چه کسی تعلق دارد، در دست بررسی است. 

کرم‌زاده با بیان اینکه ماموران حفاظت از منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان به صورت شبانه‌روز در حال گشت‌زنی هستند، خاطرنشان کرد: با هرگونه تخریب کنندگان، تصرف کنندگان، فروشندگان چوب و زغال جنگلی برخورد جدی صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به اهمیت جنگل و منابع‌طبیعی گفت: حفظ و حراست از منابع‌طبیعی و نعمت‌های خدادادی از اهمیت بالایی برخوردار بوده و تمام افراد جامعه باید خود را در نگه‌داری و حفظ منابع خدادادی مسؤول بدانند.


منبع: فارس

کد مطلب: 21586

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر