فرمانده هنگ مرزی آستارا خبر داد

کشف و ضبط ۸۷ هزار عدد مواد محترقه آتش زا در آستارا

فرمانده هنگ مرزی آستارا از کشف‌ و ضبط ۸۷ هزار عدد مواد محترقه آتش‌زا و غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.

کشف و ضبط ۸۷ هزار عدد مواد محترقه آتش زا در آستارا

گیلان خبر: نوذر مرادی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان با اشاره به کشف مواد محترقه در آستارا اظهار کرد: در راستای پیشگیری از خطرات و سوانح احتمالی در ایام آخر سال، مرزداران هنگ مرزی آستارا موفق به شناسایی یک دستگاه خودوری حامل مواد محترقه غیرمجاز شدند.

وی با بیان اینکه ماموران هنگ مرزی مستقر در محور مواصلاتی ایست بازرسی سه‌راه قلعه از ورود یک محموله مواد محترقه قاچاق توسط یک دستگاه خودروی پیکان وانت از اردبیل به آستارا با خبر شدند، تصریح کرد: ماموران هنگ مرزی بلافاصله طی اقدامی ضربتی خودرو مورد نظر را پس از شناسایی متوقف کردند. 

فرمانده هنگ مرزی آستارا با اشاره به اینکه پس از متوقف شدن این خودرو راننده و سرنشین آن دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: در بازرسی‌های به عمل آمده از این خودور تعداد ۸۷ هزار عدد مواد محترقه آتش‌زای غیرمجاز که به طرز ماهرانه در داخل Cng خودرو جاساز شده بود کشف و ضبط شد.

مرادی معرفی متهمان مذکور پس از تشکیل پرونده به همراه اموال مکشوفه برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی را از دیگر اقدام‌ها عنوان کرد و یادآور شد: هدف اصلی مرزبانان هنگ مرزی آستارا برقراری و تأمین نظم، امنیت و آرامش در نوار مرزی این شهرستان است. 


منبع: فارس

کد مطلب: 21800

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر