معاون اداره کل ورزش و جوانان گیلان:

ورزشگاه‌های فرسوده استان گیلان بازسازی می‌شوند

معاون اداره کل ورزش و جوانان گیلان با بیان اینکه دو تیم لیگ دسته اول کشوری در گیلان بازی‌های خود را در ورزشگاه‌های فرسوده برگزار می‌کنند گفت: ورزشگاه‌های فرسوده گیلان بازسازی می شوند.

ورزشگاه‌های فرسوده استان گیلان بازسازی می‌شوند

گیلان خبر: حسن آموزگار اظهار داشت: دو تیم لیگ دسته اول کشوری سپیدرود رشت و ملوان انزلی در ورزشگاه‌های شهید عضدی رشت و تختی بندرانزلی بازی‌های خود را در ورزشگاه‌های فرسوده برگزار می‌کنند.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان گیلان با بیان اینکه ورزشگاه‌های فرسوده گیلان بازسازی می‌شوند تاکید کرد: با مکاتباتی که با استاندار گیلان داشتیم ایشان دستور بازسازی ورزشگاه‌های فرسوده گیلان را دادند تا حادثه ورزشگاه ساری تکرار نشود.

وی با اشاره به رشد سرانه ورزش گیلان در 9 ماه امسال تصریح کرد: در بعد عمرانی و توسعه با تلاش‌های مدیرکل ورزش  و مجمع نمایندگان و استاندار گیلان این اهتمام وجود دارد که با ادامه رشد ورزش همگانی و قهرمانی در گیلان سرانه فضای ورزشی سرپوشیده استان را به بیش از یک متر برسانیم.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان گیلان با بیان اینکه در بعد ورزش قهرمانی بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی و المپیک 2020 توکیو نقطه‌گذاری شده است افزود: ما در اکثر شهرستان‌های گیلان ستاد بازی‌ها را تشکیل دادیم.

آموزگار گفت: با شناسایی ورزشکاران نخبه در این شهرستان‌ها، بر روی قهرمانانی که در بازی‌های آسیایی 2018 شانس مدال دارند برای کسب سهمیه در المپیک 2020 با هماهنگی ادارات ورزش و جوانان و هیئت‌های ورزشی شهرستان‌های گیلان سرمایه‌گذاری می‌کنیم.

وی با اشاره به معرفی افخم حمدالله‌پور به‌عنوان سرپرست  اداره ورزش و جوانان تالش افزود: تالش از شهرهای ورزش خیز و قطب مهم ورزش گیلان  است که دارای جوانان با استعداد ورزشی فراوان است و همه تلاش خود را می‌کنیم تا تیم چوکا به روزهای اوج  خود در فوتبال کشور بازگردد.


منبع: تسنیم

کد مطلب: 21999

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر