پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار به مناسبت درگذشت آیت‌الله هاشمی:

آیت‌الله هاشمی از پیشگامان مبارزه با رژیم پهلوی بود

نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار به مناسبت درگذشت آیت‌الله هاشمی در پیام تسلیت و مشترک خود عنوان کردند: آیت‌الله هاشمی از پیشگامان مبارزه با رژیم پهلوی بود و آبروی خود را در پشتیبانی از نظام مقدس اسلامی صرف کرد.

آیت‌الله هاشمی از پیشگامان مبارزه با رژیم پهلوی بود

گیلان خبر: آیت‌الله زین‌العابدین قربانی نماینده ولی فقیه در گیلان و محمدعلی نجفی استاندار این استان در یامی مشترک به مناسبت درگذشت ناگهانی آیت الله هاشمی رفسنجانی عنوان کردند: خبر درگذشت بزرگمرد ایران، عالم مجاهد، روشن‌بین و نمونه کم‌نظیر نسل اول انقلاب، یار دیرین امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب موجب تاثر و تألم خاطر شدید شد.

این پیام می‌افزاید: ایشان که از پیشگامان مبارزه با رژیم پهلوی بودند پس از پیروزی انقلاب نیز تمام توانایی، وجود و آبروی خود را در پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مصروف کرد و الگویی اسوه و حسنه از همراهی با مردم و عشق، علاقه و صمیمیت با نظام ورهبری را از خود برجای گذاشت. 

قربانی و نجفی در پایان پیام خود آورده‌اند: اینجانبان این ضایعه مولمه و جانکاه را به  رهبر معظم انقلاب، خانواده محترم، مراجع عظام تقلید، حوزه‌های علمیه و ارادتمندان ایشان و قشرهای مختلف مردم تسلیت می‌گوییم و خداوند روح بزرگ آن مجاهد نستوه و مظهر اعتدال و عقلانیت در عرصه سیاست را در جوار معمار کبیر انقلاب و همسنگران به عرش رفته‌اش قرین رحمت واسعه فرماید.


منبع: فارس

کد مطلب: 22030

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر