دور نخست پانزدهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی شطرنج جام خزر

شطرنج‌باز گیلانی شگفتی‌ساز شد

آرش داغلی از گیلان در دور نخست پانزدهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی شطرنج جام خزر سرگئی تیویاکف استاد بزرگ شطرنج هلند را شکست داد و شگفتی‌ساز شد.

شطرنج‌باز گیلانی شگفتی‌ساز شد

گیلان خبر: دور نخست پانزدهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی شطرنج جام خزر که با شرکت 800 شطرنج‌باز از 17 کشور جهان در سالن توپی مجموعه ورزشی یادگار امام(ره) این شهر در جریان است به پایان رسید.

در جدول A آرش داغلی از گیلان در بین شگفتی همگان سرگئی تیویاکف استاد بزرگ شطرنج هلند را شکست داد و استاد بزرگ سرکیسیان از ارمنستان در برابر بهروز مرادی از گیلان به پیروزی رسید و استاد بزرگ امیررضا پوررمضانعلی از گیلان برابر محمدعلی صادقی از گلستان پیروز شد و همایون توفیقی از گیلان بر بهروز رستمی از تهران فائق آمد.

در جدول B ریا دساریف از جمهوری آذربایجان ربانی از گیلان را مغلوب کرد و محمدرضا شیخ‌علی از تهران مقابل سید صمد قاسمی به پیروزی رسید و شنم شوکلا از هندوستان محمدجواد تسکینی از ایران را شکست داد.

در جدول C ماریا زوبوا از اوکراین توانست رافونه قیاسی از ایران را شکست دهد و مطهره اسدی از ایران مقابل فرانک شعبانیان از ایران به پیروزی رسید و محدثه علیجان‌زاده از گیلان لیلا زارع‌زاده را مغلوب کرد و پرنیان قمی از گیلان کیمیا جرجانی را شکست داد.

در جدول D نیز برسا تسلیمی علیزاده را مغلوب کرد و خوشکلام انصاری‌فر را شکست داد.

در جدول A اساتید و شطرنج‌بازان دارای درجه بین‌المللی بالای دوهزار رنکینگ، جدول B شطرنج‌بازان دارای درجه بین‌المللی زیر دوهزار رنکینگ، جدول C بانوان و جدول D نیز نوجوانان رده سنی کمتر از 14 سال حضور دارند و تا هشتم بهمن ماه جاری در مجموعه ورزشی یادگار امام(ره) رشت با هم رقابت می‌کنند.


منبع: فارس

کد مطلب: 22347

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر