مدیر کل راه و شهرسازی گیلان خبر داد

افتتاح 83 پروژه راه و شهرسازی گیلان در دهه فجر

مدیر کل راه و شهرسازی گیلان از افتتاح 83 پروژه راه و شهرسازی این استان در دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: این پروژه‌ها با اعتبار 168 میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

افتتاح 83 پروژه راه و شهرسازی گیلان در دهه فجر

گیلان خبر: علی خاوری با اشاره به افتتاح پروژه‌های دهه فجر در حوزه راه و شهرسازی اظهار کرد: این پروژه‌ها در حوزه عمرانی مانند احداث بیمارستان، ساختمان اداری، مسکن مهر، زیرسازی، روکش و آسفالت راه‌های روستایی، اصلی و فرعی و ساخت پل‌های ارتباطی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی از افتتاح 83 پروژه راه و شهرسازی این استان در دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: این پروژه‌ها با اعتبار 168 میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیر کل راه و شهرسازی گیلان با بیان اینکه در دهه فجر امسال یک‌هزار و 380 واحد مسکن مهر رشت افتتاح می‌شود، گفت: این پروژه‌ها با هزینه‌ای بالغ بر 932 هزار و 400 میلیون ریال افتتاح می‌شود.

وی احداث و زیرسازی و روکش 202 کیلومتر از راه‌های روستایی، احداث دو پل ارتباطی در رضوانشهر و فومن و روکش آسفالت راه اصلی و فرعی به طول 22 کیلومتر، بهره‌برداری از بیمارستان132 تختخوابی آستارا، بیمارستان 39 تختخوابی رضوانشهر و ساختمان اداری استاندارد رودبار و... از دیگر پروژه‌های راه و شهرسازی گیلان در دهه فجر است.


منبع: فارس

کد مطلب: 22622

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر