استاندار گیلان:

برخی‌ها در جریان برف گیلان بی‌مهری می‌کنند

استاندار گیلان با اشاره به بحران برف اخیر در این استان گفت: برخی‌ها در جریان برف گیلان بی‌مهری می‌کنند.

برخی‌ها در جریان برف گیلان بی‌مهری می‌کنند

گیلان خبر: محمدعلی نجفی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح همزمان 30 طرح عام‌المنفعه این شهرستان اظهار کرد: در گیلان 823 طرح و پروژه در دست اجراست که بخشی از آنها با حضور مسؤولان ارشد کشور افتتاح می‌شود.

وی با بیان اینکه حدود 5 هزار میلیارد تومان اعتبارات کل پروژه‌های استان است، افزود:بخشی از این پروژه‌ها قبل از سال جاری افتتاح می‌شود و از ویژگی‌های شاخص این پروژه‌ها حضور چشمگیر سرمایه‌گذاران بخش‌خصوصی است که توانستیم آنها را به میدان بیاوریم.

استاندار گیلان افتتاح پروژه‌ها را نوید بسیار خوبی در استان دانست و تصریح کرد: باید زیرساخت‌ها را افزایش دهیم و بندرانزلی باید در زیبایی شاخص باشد زیرا ظرفیت لازم در این شهر وجود دارد.

وی گفت: همواره از مدیران انتظار می‌رود که براساس آمار و ارقام صحبت کرده و در برابر اعمال خود پاسخگو باشند و اینها از توفیقات دولت تدبیر و امید و در نهایت نظام است و باید ارزش‌ها را حفظ کرده به طوری که در عمل و کار و تلاش و سلامت نمود داشته باشد.

نجفی با اشاره به اینکه این انقلاب را مردم به دست ما دادند و باید ترویج و افتخار کنیم، بیان کرد: شهرستان بندر انزلی در زیرساخت‌های گردشگری استعدادهای خوبی دارد و فعالیت منطقه آزاد و بنادر و دریانوردی مکمل یکدیگر بوده و باید در توسعه و افزایش رشد و کیفیت آن تلاش کرده و اقتصاد دریامحور در دستور کار قرار گیرد.

وی به خسارت برف اشاره کرد و گفت: در خمام تنها 750 تیر برق شکست و برخی‌ها در جریان برف بی‌مهری می‌کنند ضمن اینکه در انزلی برف به خوبی مدیریت شد.

در هشتمین روز از دهه‌ مبارک فجر با حضور استاندار گیلان 30 پروژه‌ عمرانی و عام‌المنفعه شهرستان بندرانزلی با هزینه‌ای به مبلغ 87 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

این پروژه‌ها شامل افتتاح دو پست اسکله، سه سیلوی غلات، اجرای طرح زیرسازی، روسازی و انبار ترانزیت بنادر، افتتاح چهار پروژه‌ گردشگری مانند هتل، هتل آپارتمان و رستوران و پروژه‌های عمران شهری از جمله ساخت پارک و روکش آسفالت بوده و کلنگ احداث ساختمان اداری تأمین اجتماعی بندرانزلی نیز به زمین زده شد.


منبع: فارس

کد مطلب: 22874

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر