دبیر جشنواره دانشجویی ققنوس گیلان:

آثار راه‌یافته به مرحله نهایی جشنواره ققنوس گیلان مشخص شد

دبیر اجرایی و تخصصی دومین جشنواره فرهنگی هنری دانشجویی ققنوس گیلان به اتمام بازبینی آثار این جشنواره اشاره کرد و گفت: آثار راه‌یافته به مرحله نهایی جشنواره ققنوس گیلان مشخص شده است.

آثار راه‌یافته به مرحله نهایی جشنواره ققنوس گیلان مشخص شد

گیلان خبر: محمدمهدی شیاسی با اشاره به بازبینی آثار ارسالی به دومین جشنواره فرهنگی هنری دانشجویی ققنوس گیلان اظهار کرد: آثار مذکور توسط محمدعلی شیاسی، علیرضا امیری، حبیب پورسیفی، هومن میرمعنوی، اسماعیل صرامی و حمیدرضا عفیفی بازبینی شده است.

وی با آثار راه‌یافته به مرحله نهایی دومین جشنواره فرهنگی هنری دانشجویی گیلان اشاره کرد و افزود: در بخش موسیقی آثار «ایران» کاری از حامد سلطانی آزاد، «شهادت‌نامه» کاری از نوین تاجانی،«نفس‌هاتو می‌دی» کاری از علیرضا رفیق، «یادگاری» کاری از علیرضا پوررمضان و «زمستون» کاری از ارسلان بیابانی به مرحله نهایی راه یافتند.

دبیر اجرایی و تخصصصی دومین جشنواره فرهنگی هنری دانشجویی ققنوس گیلان با بیان اینکه هیأت بازبین در بخش فیلم مستند هیچ اثری را برای بخش مسابقه انتخاب نکرده است، تصریح کرد: آثار «مسافران حرم» کاری از امین تمیزکار و «مصلا (سرخ آجر)» کاری از سعید نوری تنها به منظور اکران و تقدیر معرفی می‌شوند.

شیاسی از راه‌یابی شش اثر در بخش فیلم کوتاه به اختتامیه دومین جشنواره فرهنگی هنری دانشجویی ققنوس گیلان خبر داد و بیان کرد: فیلم‌های کوتاه «حضور» کاری از مهران حسن‌پور، «درد» کاری از علیرضا حیدریان، «برف می‌آید» کاری از فاطمه مهربخش، «کات» کاری از مسعود معصومی، «بند هشت» کاری از سیده معصومه موسوی و «شروع یک پایان» کاری از سجاد پاک‌نهاد و مهدی فخاری به اختتامیه جشنواره مذکور راه پیدا کردند.

وی با اشاره به اینکه هیأت بازبین هیچ انتخابی در بخش استندآپ نداشته است، خاطرنشان کرد: «پرواز شماره 222» کاری از قدسیه خاک، «ترحم» کاری از مرتضی زحمتکش و «نقل رستم و سهراب» کاری از سارا وحدی در بخش تئاتر خیابانی انتخاب شدند.

دبیر اجرایی و تخصصی دومین جشنواره فرهنگی هنری ققنوس گیلان به انتخاب شش اثر در بخش تئاتر صحنه‌ای اشاره کرد و یادآور شد: «زمستان بی‌پایان» کاری از سیده فاطمه نورنیا، «سلام اسم من ماهکه» کاری از الناز بابایی، «رقص کاغذ پاره‌ها» کاری از بهنام گلرنگ، «قهره‌خانه نیره خانم» کاری از سالار ویسانلو، «روزگار یک خیمه شب‌باز» کاری از اشکان نیک‌روش و «همسایه راستگویان» کاری از فاطمه شهبازی از آثار راه‌یافته به اختتامیه جشنواره مذکور هستند.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 23279

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر