مدیر عامل شرکت گاز گیلان:

گیلان مشکل تامین گاز ندارد

مدیر عامل شرکت گاز گیلان گفت: هیچ مشکلی در تامین گاز مصرفی گیلان وجود ندارد اما رعایت صرفه‌جویی پایداری جریان گاز را تضمین می‌کند.

گیلان مشکل تامین گاز ندارد

گیلان خبر: جمشید ظهیری با اشاره به وضعیت گاز مشترکان گیلان در بحران برف اخیر اظهار کرد: هیچ مشکلی در تامین گاز مصرفی وجود ندارد و جریان گاز در تمام شبکه‌های استان برقرار است.

وی با تأکید بر ضرورت صرفه‌جویی در مصرف گاز افزود: صرفه‌جویی در مصرف گاز برای ادامه روند پایداری گاز امری ضروری بوده و رعایت صرفه‌جویی و نگهداری دمای منازل در محدوده ۱۸ تا ۲۱ درجه توسط مشترکان پایداری جریان گاز را تضمین می‌کند.

مدیر عامل شرکت گاز گیلان با بیان اینکه شماره 194 آماده دریافت مشکلات مردم در زمینه گاز است، گفت: تمام همکاران شرکت گاز گیلان در آماده‌باش هستند و از مردم می‌خواهیم در صورت بروز مشکل موارد را به مرکز پیام مذکور اطلاع دهند.

وی با تصریح بر اینکه با همراهی مشترکان می‌توانیم شرایط ناپایدار جوی را پشت سر بگذاریم، بیان کرد: با توجه به توقف بارش برف اکیپ‌های امدادی شامل همیاران گاز به‌ویژه پیمانکاران لوله‌کشی خانگی و ناظران نظام مهندسی توسط اداره‌ها فراخوان شدند و قطعی‌های موردی مشترکان گاز برطرف می‌شود.

ظهیری با اشاره به اینکه احتمال یخ زدگی تأسیسات گازی به دلیل وجود برودت و یخ‌بندان وجود دارد، خاطرنشان کرد: حضور شبانه‌روزی تمام نیروهای متخصص امدادی در اداره‌های گاز و خدمت‌رسانی به مشترکانی که تأسیسات آنها دچار قطعی و یا یخ‌زدگی می‌شود جزو برنامه شرکت گاز گیلان است.

وی بازرسی و سرکشی مداوم از پست‌های فشارشکن گاز و انجام اقدام‌های لازم به منظور در سرویس ماندن و تداوم جریان گاز را از دیگر برنامه شرکت مذکور برای جلوگیری از یخ زدگی تاسیسات گازی عنوان کرد.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 23329

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر