فرمانده پلیس راه گیلان:

محور سیاهکل‌ـ دیلمان بازگشایی شد

فرمانده پلیس راه گیلان از بازگشایی محور سیاهکل‌ـ‌دیلمان که بر اثر بارش برف سنگین و کولاک مسدود شده بود خبر داد.

محور سیاهکل‌ـ دیلمان بازگشایی شد

گیلان خبر: حسین محمدپور با اشاره به وضعیت جاده‌های گیلان اظهار کرد: تمام محورهای ارتباط و مواصلاتی گیلان باز بوده و تردد بدون محدودیت ترافیکی در آنها جریان دارد.

وی با بیان اینکه محور سیاهکل‌ـدیلمان که بر اثر بارش برف سنگین و کولاک مسدود شده بود با تلاش نیروهای راهداری بازگشایی شده است، افزود: رانندگان با رعایت احتیاط در محورهای کوهستانی استان حرکت کنند.

فرمانده پلیس راه گیلان با اشاره به اینکه شرایط یخ‌زدگی بر سطح جاده‌های استان حاکم است، گفت: در تمام راه‌ها شاهد این امر هستیم اما برخی بدون توجه به وضعیت لغزندگی سطح جاده‌ها اقدام به تخطی از سرعت می‌کنند.

وی تصریح کرد: در شرایط لغزندگی سطح جاده‌ها وسیله نقلیه سر می خورد و با خودروی جلویی برخورد می‌کند و موجب حوادث و ترافیک می‌شود.

محمدپور با اشاره به اینکه توانایی کنترل خودرو در شرایط لغزندگی سطح جاده‌ها بسیار سخت است، خاطرنشان کرد: از رانندگان می‌خواهیم در صورت غیرضرروی از تردد در جاده‌ خودداری کرده و زمان بهتری را برای رانندگی انتخاب کنند.

وی محورهای کوهستانی گیلان را پوشیده از برف دانست و خاطرنشان کرد: تردد در محورهای کوهستانی گیلان با زنجیرچرخ انجام می‌شود و رانندگان برای سفر به این محورها تجهیزات زمستانی را به همراه داشته باشند.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 23371

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر