دبیر ستاد امر به معروف گیلان خبر داد

آموزش امر به معروف به زوج‌های جوان در گیلان

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان از آموزش این فریضه الهی به زوج‌های جوان با هماهنگی بهزیستی و دانشگاه علوم پزشکی در این استان خبر داد.

آموزش امر به معروف به زوج‌های جوان در گیلان

گیلان خبر: حجت‌الاسلام غلامرضا شفیعی‌زاده با اشاره به فعالیت‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر در گیلان اظهار کرد: مسؤول حمایت قضایی از آمران به معروف و نهی از منکر در استان و شهرستان‌ها برای حمایت قضایی از آمران به معروف و ناهیان از منکر تشکیل شده است.

وی به فعالیت مسؤول امور زنان و خانواده برای امور امر به معروف و نهی از منکر زنان جامعه در تمام شهرستان‌های گیلان اشاره کرد و افزود: تعداد 41 شورای امر به معروف و نهی از منکر در اداره‌های رشت تشکیل شده ضمن اینکه در پنج بخشداری این شهرستان شورای امر به معروف راه‌اندازی شده است.

شفیعی‌زاده از تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در 95 مدرسه شهر رشت خبر داد و بیان کرد: امسال 78 جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان‌های مختلف گیلان تشکیل شده است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان با بیان اینکه تعداد 19 هزار برگ پوستر در انواع مختلف چاپ و توزیع شده است، تصریح کرد: تعداد 117 مورد بنرهای تبلیغی در تابلوی بزرگ تهیه و نصب شده است.

وی به راهپیمایی حمایت از آمران به معروف و نهی از منکر در 25 شهر گیلان به مناسبت هفته امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و گفت: بیش از 82 هزار پیامک تبلیغی امر به معروف و نهی از منکر برای مخاطبان ارسال شده است.

شفیعی‌زاده با اشاره به برگزاری پنج جلسه با فرهیختگان و نخبگان فرهنگی گیلان در مورد فریضه امر به معروف و نهی از منکر، خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال تاکنون 12 نمایشگاه فرهنگی با موضوع عفاف و حجاب و امر به معروف در استان برپا شده است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان به آموزش زوج‌های جوان با هماهنگی بهزیستی و دانشگاه علوم پزشکی در مورد این فریضه الهی و سلامت نهاد خانواده اشاره کرد و یادآور شد: معرفی زوج‌های جوان برای خرید کالای ایران به فروشگاه‌ها با تخفیف توسط امور زنان و خانواده ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان انجام شده است.

 

 


منبع: فارس

 

کد مطلب: 23516

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر