نماینده دفتر استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان خبر داد

اجرای طرح استعدادیابی ورزشی در کشور

نماینده دفتر استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان از اجرای طرح استعدادیابی ورزشی دانش‌آموزان برای نخستین بار در 31 استان کشور خبر داد.

اجرای طرح استعدادیابی ورزشی در کشور

گیلان خبر: علی رحمانیون در حاشیه مراسم افتتاح طرح استعدادیابی ورزشی دانش‌آموزان گیلان  با اشاره به اینکه وزارت ورزش و جوانان برای نخستین بار این طرح را در استان‌های کشور به اجرا درآورده است اظهار کرد: این طرح با همکاری بخش همگانی و آمایش سرزمین‌ها، در رشته‌های ورزشی ویژه هر استان در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه دانش‌آموزانی که در طرح استعدادیابی وزارت ورزش حضور می‌یابند پشتوانه خوبی برای تیم‌های ملی در رشته‌های مختلف می‌شوند، گفت: دانش‌آموزان در این طرح تا هشت سال آینده می‌توانند پشتوانه بسیار مناسبی برای تیم‌های ملی باشند و در میادین مختلف از جمله مسابقات المپیک، جهانی، آسیایی و بین‌المللی حضور یابند و افتخارآفرینی کنند.

نماینده دفتر استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان اجرای طرح استعدادیابی ورزش دانش‌آموزان در هر استان را در چهار یا هفت رشته ورزشی دانست و بیان کرد: این طرح با هماهنگی اداره‌های آموزش و پرورش در حال اجرا است.

وی شناسایی ورزشکاران نخبه و آموزش آنها در پایگاه‌‌های قهرمانی را از اهداف برگزاری جشنواره طرح استعدادیابی ورزش دانش‌آموزان عنوان کرد و یادآور شد: اجرای این طرح موجب جذب بیشتر خانواده‌ها به طرف ورزش و اعتلای آن شده است.

 مرحله دوم طرح استعدادیابی ورزشی دانش‌آموزان گیلان از روز گذشته با حضور حدود سه هزار دانش‌آموز در رشت آغاز شده و در دیگر شهرستان‌های استان ادامه می‌یابد.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 23904

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر