فرماندار آستانه‌اشرفیه خبر داد

احیای 20 واحد صنعتی در آستانه‌اشرفیه

فرماندار آستانه‌اشرفیه از احیای 20 واحد صنعتی در آستانه تعطیل این شهرستان خبر داد و گفت: هیچ کارگری از واحدهای صنعتی و تولیدی آستانه‌اشرفیه تعدیل و بیکار نشده است.

احیای 20 واحد صنعتی در آستانه‌اشرفیه

گیلان خبر: رحیم حیدری با اشاره به اینکه واحدهای صنعتی این شهرستان در حال رکود و به سمت تعطیلی بودند اظهار کرد: با تامین سرمایه در گردش۲۰ واحد صنعتی آستانه‌اشرفیه احیا شدند به نحوی که هیچ کارگری از واحدهای صنعتی و تولیدی این شهرستان مشمول تعدیل یا بیکاری قرار نگرفته و کارفرمایان تمام واحدهای صنعتی مطالبات مربوط به کارگران خود شامل عیدی، حقوق و مزایا را پرداخت کرده‌اند.

وی با اشاره به نزدیک شدن به ایام نوروز گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز تلاش کردیم در شهرستان با تشکیل جلسات شورای ترافیک و کارگروه تسهیلات سفر تقسیم‌کاری را انجام دهیم تا واحدهای مختلف بتوانند خدمات خود را به‌موقع و درست انجام دهند.

فرماندار آستانه‌اشرفیه این شهرستان را آماده استقبال از مهمانان نوروزی عنوان کرد و افزود: بازسازی و احیای خیابان‌ها، نصب سرعت‌گیرها در مکان‌های پرتردد، تمیز کردن معابر و مجاری، نمایان کردن علایم راهنمایی و رانندگی که مسافران بتوانند حداقل مشکل را داشته باشند، نصب تابلوها در روستاها و مناطق مختلف که مسافران بدانند کدام روستا با چند کیلومتر باید به آن دسترسی پیدا کنند و... از جمله اقدام‌های صورت گرفته در استقبال از نوروز است.

وی از برپایی نمایشگاه بهاره در آینده نزدیک خبر داد و بیان کرد: در ایام نوروز نیز هر روز جشنواره نوروزی در ابتدای جاده لاهیجان نمایندگی سابق سایپا برگزار می‌شود و دهستان‌های مختلف هر روز متولی این جشنواره‌ها هستند و غذاهای محلی خودشان را به مسافران عرضه می‌کنند که در اختتامیه نیز به پخت بهترین غذا هدیه‌ای تعلق می‌گیرد.

حیدری با بیان اینکه در این جشنواره از موسیقی‌های محلی، تئاتر محلی و گروه‌های مختلف استفاده می‌کنیم تا هنرنمایی داشته باشند، خاطرنشان کرد: در نمایشگاه و جشنواره‌ها بنا داریم طبق رهنمودهای امام راحل و فرمایش‌های مقام معظم رهبری درباره اهمیت حضور مردم در انتخابات را به صورت تراکت و گویش‌های مختلف پخش کنیم تا مردم ما که همیشه در صحنه هستند و پای انقلاب بوده‌اند و موضوعات مختلف را بدون نیاز به دستوری دنبال می‌کنند بار دیگر در انتخابات حضوری پرشور داشته باشند و کشور را در مقابل هجمه یا امیال بیگانگان بیمه کنند.

 


منبع: فارس

 

کد مطلب: 23905

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر