رئیس پلیس راه گیلان خبر داد

ورود 60 هزار خودرو به گیلان

رئیس پلیس راه گیلان از ورود 60 هزار و 744 خودرو از آغاز سفرهای نوروزی تاکنون به این استان خبر داد.

ورود 60 هزار خودرو به گیلان

گیلان خبر: حسین محمدپور با اشاره به ورود خودروهای بسیار از طرف جنوب به شمال در آزادراه قزوین ـ رشت به گیلان اظهار کرد: از آغاز سفرهای نوروزی تاکنون تعداد 60 هزار و 744 خودرو وارد استان شده است.

وی، ترافیک تمام محورهای مواصلاتی گیلان را روان عنوان کرد و افزود: رانندگان توجه کافی به جلو داشته باشند و با سرعت مطمئنه حرکت کنند زیرا یکی از دلیل‌های اصلی تصادفات عامل سرعت غیر مجاز و تخطی از سرعت مطمئنه در استان است.

رئیس پلیس راه گیلان در ادامه با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی از 25 اسفندماه جاری در جاده‌های استان آغاز شده و تا 14 فروردین‌ماه سال 96 ادامه دارد، تصریح کرد: با توجه به ورود بسیار گردشگران به گیلان، عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح محدودیت ترافیکی در تمام آزادراه‌ها، بزرگراه‌ها و محورهایی که در آنها محدودیت‌های ترافیکی اعلام شده، ممنوع است.

محمدپور، عبور و مرور انواع تریلر و کامیون در تمام محورهای برون‌شهری گیلان را ممنوع خواند و بیان کرد: تریلرهای حمل مواد سوختی و فاسدشدنی از محدودیت مذکور مستثنا هستند.

وی، عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و کامیونت در جاده‌های برون‌شهری را در روز 13 فروردین‌ماه سال 96 ممنوع عنوان کرد و گفت: ایام نوروز رعایت قوانین از طرف رانندگان موجب کاهش حوادث می‌شود.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 24203

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر