فرمانده سپاه ناحیه آستارا:

ادامه راه شهدا واجب شرعی و ملی است

فرمانده سپاه ناحیه آستارا گفت: عزت و سربلندی ایران اسلامی مدیون خون شهداست و ادامه راه این عزیزان واجب شرعی و ملی است.

ادامه راه شهدا واجب شرعی و ملی است

گیلان خبر: جهانبخش آرمان شامگاه یکشنبه در دیدار نوروزی با سه تن از خانواده‌ معظم شهدا و ایثارگران ضمن تبریک سال نو با اشاره به تحمل سختی‌های خانواده‌های شهدا در فراق فرزندان خود اظهار کرد: خانواده معظم شهدا حق بزرگی بر گردن مسؤولان دارند.

وی با تأکید بر ادامه راه شهدا تصریح کرد: شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان حرم مظلوم بودند و در اوج مظلومیت با حفظ اقتدار در برابر دشمنان به‌ویژه استکبار جهانی موجبات عزت و سربلندی ایران اسلامی را در منطقه فراهم کردند و ادامه راه این عزیزان واجب شرعی و ملی است.

فرمانده سپاه ناحیه آستارا با اشاره به امنیت و اقتدار کنونی ایران اسلامی در منطقه و دنیا خاطرنشان کرد: امنیت و اقتدار به‌واسطه ریخته شدن خون‌هایی به وجود آمده که با گذشت و ایثار در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل حضور پیدا کردند تا امروز ما در آسایش و آرامش زندگی کنیم.

آرمان دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را افتخاری بزرگ برای مسؤولان کشور دانست و اضافه کرد: تلاش همه ما در راستای خدمت به بازماندگان خانواده‌های شهدا و خدمت به جانبازان، آزادگان و ایثارگران وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی است.

وی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را سبب افتخار جامعه، میراث‌داران انقلاب اسلامی و سرمایه‌های معنوی کشور خواند و یادآور شد: هر چه در راه تکریم خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم بوده و خدمت به این عزیزان کاری ارزشمند و با عبادت است.

 فرمانده سپاه ناحیه آستارا به همراه سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران و فرمانده بسیج حوزه شهری نقیب‌زاده با حضور در منزل خانواده‌های شهید علیرضا محمدزاده، یوسف مرحبا و شهرام شفایی از آنها دیدار و دلجویی کرد.

شهید علیرضا محمدزاده در سال ۱۳۶۶ در سنندج، شهید یوسف مرحبا در سال ۱۳۶۰ در آستارا و شهید شهرام شفایی در سال ۱۳۶۷ در منطقه شلمچه به شهادت نائل آمدند، شهرستان آستارا با ۱۶۶ شهید در غربی‌ترین نقطه گیلان قرار دارد.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 24445

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر