وقوع 98 فقره تصادف مهم در جاده‌های گیلان

رئیس پلیس راه گیلان گفت: در تعطیلات عید فطر بیش از 98 مورد تصادف مهم در جاده‌های گیلان رخ داد که 142 نفر مجروح و شش نفر کشته شدند.

وقوع 98 فقره تصادف مهم در جاده‌های گیلان

گیلان خبر : مهیار رستگار با اشاره به آخرین وضعیت تصادفات جاده‌ای استان اظهار کرد: آمار تصادفات در ایام تعطیلات اخیر نسبت به روزهای عادی سال افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه در تعطیلات اخیر بیش از 98 فقره تصادف مهم در جاده‌های گیلان رخ داده است، تصریح کرد: در این تصادفات 142 نفر مجروح و شش نفر کشته شدند.

فرمانده پلیس راه گیلان با اشاره به اینکه حجم فزاینده مسافر به این استان پیش‌بینی شده بود، گفت: به همین دلیل با تمام توان و نیروهای خود محورهای اصلی و فرعی استان را پوشش داده‌ایم.

وی بیشترین تردد خودروها را در محورهای منتهی به نقاط گردشگری مانند ماسوله و شهرهای ساحلی گیلان عنوان کرد.

رستگار با تصریح بر اینکه برای تردد در محورهای ساحلی استان برنامه‌ریزی صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی ما در تعطیلات عید فطر مانند عید نوروز بود.

وی از ورود بالغ بر 220 هزار دستگاه خودروی مسافر به گیلان خبر داد و یادآور شد: امروز با حجم خروج مسافر از گیلان مواجه هستیم.

فرمانده پلیس راه گیلان با اشاره به اینکه پیش‌بینی می‌شود فردا یکشنبه نیز حجم خروج مسافران از استان را داشته باشیم، متذکر شد: تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شده است.

وی از رانندگان خواست با صبر و حوصله رانندگی کنند و از سبقت و سرعت غیرمجاز بپرهیزند و تجاوز به چپ نداشته باشند.

 

کد مطلب: 2502

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر