معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان خبر داد

ارائه طرح تولید قایق‌های فایبرگلاس در گیلان

معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از ارائه طرح صنعتی تولید انواع قایق‌های فایبرگلاس متوسط تفریحی و صیادی در این استان خبر داد.

ارائه طرح تولید قایق‌های فایبرگلاس در گیلان

گیلان خبر: کریم توکل‌نیا با اشاره به قابلیت‌ها و توانمندی‌های گیلان در ایجاد واحدهای صنعتی اظهار کرد: وجود زیرساخت‌های توسعه صنعتی و طرح‌های نیمه تمام صنعتی دارای پیشرفت‌های فیزیکی در تولیدات متنوع صنعتی زمینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری در این بخش را فراهم کرده است.

وی به ارائه طرح صنعتی تولید انواع قایق‌های فایبرگلاس متوسط تفریحی و صیادی با ظرفیت سالانه 300 فروند در گیلان اشاره کرد و افزود: دسترسی به مواد اولیه و وجود بازار مناسب منطقه‌ای با توجه به بنادر موجود دلیل انتخاب طرح مذکور در استان است.

معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه بندر کیاشهر برای اجرای طرح تولید انواع قایق‌های فایبرگلاس تفریحی و صیادی در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: وجود آب، برق، گاز، تلفن و اینترنت، راه اصلی و فرعی از مزیت‌های منطقه مذکور است.

توکل‌نیا، وجود زیرساخت‌های مناسب بندر و نیروی متخصص را از مزیت‌های اجرای طرح تولید قایق‌های فایبرگلاس تفریحی و صیادی در گیلان خواند و بیان کرد: مواد اولیه رزین پلی اتیلن، الیاف شیشه، استایرن، موتور و پیچ و مهره در داخل کشور وجود دارد و کشورهای حوزه دریای خزر، عراق و دیگر کشورهای مصرف‌کننده هدف صادراتی قایق‌های مذکور است.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 25074

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر