رئیس فدراسیون گلف خبر داد

برگزاری 4 کارگاه آموزشی گلف در ایران

رئیس فدراسیون گلف از برگزاری چهار کارگاه آموزشی و تمرین برای ملی پوشان بانوان و آقایان، مدرسان و دوره عمومی با حضور مربی بین‌المللی به‌زودی در کشور خبر داد.

برگزاری 4 کارگاه آموزشی گلف در ایران

گیلان خبر: کیکاووس سعیدی با اشاره به برگزاری نخستین دوره مسابقات بین‌المللی گلف با حضور پنج کشور در ایران اظهار کرد: 15 تا 20 اردیبهشت‌ماه جاری مسابقات مذکور با حضور هشت تیم در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار می‌شود.

وی، برگزاری مسابقات بین‌المللی گلف را با عنوان جام همبستگی گرامی‌داشت پیشکسوت فقید گلف شهباز حسین‌پور عنوان کرد و افزود: تیم‌هایی از کشورهای پاکستان، لبنان، بنگلادش و افغانستان در مسابقات مذکور حضور پیدا می‌کنند و چهار تیم از ایران است.

رئیس فدراسیون گلف با بیان اینکه از اواخر فروردین‌ماه جاری کیم بالدوین مربی بین‌المللی و حرفه‌ای گلف وارد ایران می‌شود، تصریح کرد: چهار کارگاه آموزشی و تمرینی با استفاده از مربی مذکور برای ملی‌پوشان بانوان و آقایان، مدرسان و آموزش عمومی پیش‌بینی شده است.

سعیدی به رتبه 50 رشته ورزشی گلف ایران با 22 پله صعود در دنیا اشاره کرد و گفت: رتبه هفدهم گلف آسیا را در اختیار داریم و قرار گرفتن در ردیف 10 کشور برتر این قاره از اهداف پیش‌بینی شده است.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 25193

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر