مسؤول بنیاد کرامت امام رضا(ع):

استکبار به دنبال طراحی انسان مجازی است

مسؤول بنیاد کرامت امام رضا(ع) گفت: دنیای استکبار به دنبال رصد جوان انقلابی و طراحی انسان مجازی است،

استکبار به دنبال طراحی انسان مجازی است

گیلان خبر: حسین یکتا پیش از ظهر امروز در نشست بصیرتی انقلابیون جوان در دانشگاه پیام نور رشت اظهار کرد: در موقعیت مهم و فضای خاص دور هم جمع شده‌ایم و اینکه می‌گوییم حواس خود را در چنین فضایی جمع کنیم برای مهم بودن قصه است.

وی با بیان اینکه سال‌هاست دشمنان هزینه کردند تا بنای استکبار را بگذارند، افزود: در ۲۲ بهمن سال ۵۷ با پیروزی انقلاب اسلامی تمام این کاسه و کوزه‌ها شکسته شد.

مسؤول بنیاد کرامت امام رضا(ع) با اشاره به اینکه امام(ره) بارها فرمودند آمریکا شیطان بزرگ است، ادامه داد: دشمنان از ۲۲ بهمن سال ۵۷ در حال هزینه کردن برای حذف انقلاب هستند و حمایت از منافقان کاری بود که استکبار انجام می‌دهد و در مدت هشت ماه هزاران نفر را در گیلان و مازندران به شهادت رساندند.

وی اضافه کرد: داعش را در همان ابتدای انقلاب در کردستان دیدیم که در آنجا منافقان قیر داغ در دهان رزمندگان و انقلابیون می‌ریختند.

یکتا بر تصریح بر اینکه استکبار در این فکر بود که با ارتحال امام(ره) به اهدافش برسد که این قضیه هم به سرانجام نرسیده است، بیان کرد: آمریکا از قدرت بسیجیان در هراس بوده و تا خواندن نماز در بیت‌المقدس یک یا علی باقی مانده و آمریکا به وضوح از این موضوع آگاهی دارد.

وی گفت: امام(ره) هر چه گفتند محقق شد و ایشان فرمودند که صدام راهی به جز خودکشی ندارد و سرانجام اینگونه شد و هر چه امام راحل و پس از آن رهبر انقلاب فرمودند محقق شد.

 مسؤول بنیاد کرامت امام رضا(ع)  با اشاره به اینکه دنیای استکبار به دنبال رصد جوان انقلابی و طراحی انسان مجازی است، یادآور شد: دشمن یقین کرده که کارش تمام است و برای همین می‌خواهد هر بلایی که بر سر خود آورده، بر سر جوانان ما بیاورد و به همین منظور می‌خواهد جوانان ما را به طرف خود جلب کند.

وی گفت: جوان انقلابی به همه چیز توجه دارد و در آخر شب خودش را محاسبه کرده و اگر اشتباهی داشته خود را موأخذه می‌کند و چنین جوان انقلابی وقت می‌گذارد و برنامه‌ریزی می‌کند که چکار انجام دهد تا جوانان دیگر را با امام زمان(عج) وصل کند.

یکتا با بیان اینکه دشمن در حال نقشه کشیدن است، خاطرنشان کرد: باید با برنامه‌ریزی‌های فرهنگی جلوی آنها بایستیم و رهبری می‌فرمایند به ظهور امام زمان(عج) نزدیک شده‌ایم و جوان انقلابی جوان بی‌قرار است و کارمند مستقر نیست و زمانی که می‌بیند کار فرهنگی قفل شده وارد عمل می‌شود.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 25271

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر