فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان:

ورود پاسداران در هر عرصه‌ای عوامل استکبار را به عقب‌نشینی وا می‌دارد

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان گفت: پاسداران با پشتیبانی رهبر معظم انقلاب در هر عرصه‌ای که ورود می‌کنند عوامل آمریکا و رژیم صهیونیستی را به عقب نشینی وا می‌دارند.

ورود پاسداران در هر عرصه‌ای عوامل استکبار را به عقب‌نشینی وا می‌دارد

گیلان خبر: سردار پاسدار محمدعلی حق بینبا بیان اینکه پاسداران نظام، راه امام حسین (ع) را ادامه می‌دهند اظهار داشت: امنیت پایدار حاکم در منطقه با رشادت‌های پاسداران در خارج از مرزهای کشورمان اتفاق افتاد.

فرمانده لشکر عملیاتی 16 قدس گیلان روز پاسدار را یاد آور خاطرات شیرین و بعضاً تلخ برای مردم بیان کرد و گفت:  سربازان نظام‌ توانستند بارها و بارها در لباس سبز پاسداری دل مردم را شاد کرده و در مسیر دین جان‌فشانی کنند.

وی با اشاره به امنیت حاکم بر کشور بیان داشت: امنیت امروز کشور را مدیون تمامی شهدای انقلاب، شهدای جنگ تحمیلی، شهدای مدافع حرم و پاسدارانی که در دوردست‌ها  و در خارج از مرزهای ایران اسلامی برای ما امنیت به سوغات می‌آورند هستیم.

سردار حق بین با بیان اینکه مردم باید قدردان جوانان پاسدار و شهدا باشند اذعان داشت: پاسداران انقلاب اسلامی با پشتیبانی رهبر معظم انقلاب در هر عرصه‌ای که ورود می‌کنند عوامل آمریکا و رژیم صهیونیستی را به عقب نشینی وا می‌دارند.

فرمانده لشکر عملیاتی 16 قدس گیلان هدایت کشور توسط امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را باعث اقتدار ایران دانست و بیان داشت: جرأت مقابله با دشمن در سایه تدابیر و عمل به فرمایشات رهبران نظام اسلامی به‌دست آمده است.

فرمانده جبهه های مقاومت با اشاره به حضور مردم در تمامی عرصه‌ها تا به امروز خاطرنشان کرد: حضور مردم در پای صندوق‌های رای در انتخابات پیش رو می‌تواند بار دیگر موجب سربلندی ایران اسلامی و دلگرمی سربازانشان در داخل و خارج از مرزها شود.

سردار حق بین امنیت پایدار را گام اول برای محکم کردن پایه‌های کشور در دیگر زمینه‌ها خواند و تصریح کرد: امنیت پایدار قطعاً ارمغان آورنده ثروت، قدرت، حفظ منافع ملی و حافظ دین مبین اسلام خواهد بود.


منبع: تسنیم

کد مطلب: 25775

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر