احداث مناره بارگاه امامزاده اسحاق شفت اعتبار گرفت

نماینده مردم شفت و فومن در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 500 میلیون ریال برای احداث مناره بارگاه امامزاده اسحاق شفت خبر داد

احداث مناره بارگاه امامزاده اسحاق شفت اعتبار گرفت

گيلان خبر : ناصر عاشوری ديروز در جریان بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرک امامزاده اسحاق شفت  اظهار کرد: با وجود اینکه تنها 20 روز از آغاز پروژه‌های عمرانی در این روستای زیارتی ‌سیاحتی می‌گذرد اما از روند قابل قبولی برخوردار است.

وی از اعتبار 900 میلیون ریالی برای دیواره‌گذاری مسیر دسترسی به حرم مطهر امامزاده اسحاق خبر داد و گفت: 4 میلیارد ریال دیگر نیز برای اتمام دیواره‌گذاری این مسیر تا پایان سال‌جاری پیش‌بینی شده است که در چند مرحله به این پروژه تخصیص می‌یابد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی اختصاص 500 میلیون ریال برای احداث مناره بارگاه امامزاده اسحاق را از دیگر اقدام‌ها ذکر کرد.

وی درباره اجرای طرح هادی توسط اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در روستای نمونه گردشگری مذکور تصریح کرد: اعتبارات لازم برای احداث فضای سبز، کف‌سازی معابر در این روستای زیارتی در نظر گرفته شده که اکنون پیمانکار در حال اجرای نقشه‌های تهیه شده است.

عاشوری با بیان اینکه با افتتاح این طرح‌ها از ورود وسایل نقلیه به داخل بازارچه امامزاده اسحاق شفت جلوگیری می‌شود، خاطرنشان کرد: فضای پارک وسایل نقلیه اهالی و مسافران در بخشی از این روستا در نظر گرفته شده که اکنون در حال آماده‌سازی است و به‌زودی با تامین اعتباری که صورت گرفته، این فضا تقدیم مردم، مسافران و زائران می‌شود.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی اینگونه اقدام‌ها را در راستای ایجاد بستر لازم برای فراهم شدن شرایط جذب گردشگر و فعال شدن صنعت گردشگری در شهرستان شفت برشمرد.

وی خاطرنشان کرد: حق گردشگر و مسافران است که از بهترین امکانات بهره‌مند شوند و وظیفه بنده و تمام مسئولان فراهم کردن فضای سالم با ضریب امنیتی بالا برای گردشگران است.

 

کد مطلب: 2581

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر