استاد حوزه و دانشگاه اردبیل در اجتماع هواداران روحانی:

رئیسی مؤمن و قالیباف انقلابی است

استاد حوزه و دانشگاه اردبیل، رئیسی را سیدی مؤمن و قالیباف را فردی انقلابی دانست و گفت: ناسزا گفتن به داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری به لحاظ شرعی جایز نیست.

رئیسی مؤمن و قالیباف انقلابی است

گیلان خبر: سید جعفر موسوی‌ننه‌کران شامگاه دوشنبه در اجتماع هواداران روحانی در مسجد صاحب‌الزمان(عج) این شهرستان اظهار کرد: برای هر6 داوطلبی که از هفت‌خوان شورای نگهبان رد شده‌اند احترام قائل هستیم و نباید به هیچ‌کدام از آنها توهین شود.

استاد حوزه و دانشگاه اردبیل، حجت‌الاسلام ابراهیم رئیسی را سیدی مؤمن و محمدباقر قالیباف را فردی انقلابی و هر دو را قابل‌احترام دانست و تصریح کرد: هر 6 داوطلب دوازدهمین دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری متدین، صالح و انقلابی هستند و ما باید از بین آنها فرد اصلح را انتخاب کنیم.

وی با بیان اینکه ناسزا گفتن به داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری که سرمایه‌های کشور محسوب می‌شوند به لحاظ شرعی جایز نیست، خاطرنشان کرد: خدا انسان را مختار خلق کرده و هواداران هر کدام از داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری در روز انتخابات صاحب‌اختیار هستند که به چه کسی رأی دهند.

موسوی‌ننه‌کران با اشاره به اینکه حسن روحانی در چهار سال اخیر زحمات بسیاری برای مردم و کشور کشیده‌ که نباید نادیده گرفته شود، یادآور شد: یک‌عده در کشور برجام را ضعیف پنداشتند و آن را بر خلاف نظام دانستند در حالی‌که اگر برجام نبود وضع کشور بدتر از اینها می‌شد.

وی با بیان اینکه آبروی یک انسان مؤمن را ریختن و او را به دروغگویی متهم کردن حق‌الناس محسوب می‌شود، متذکر شد: سال گذشته در گندم به خودکفایی رسیدیم در حالی‌که سال 92 بالغ‌ بر پنج میلیون تن گندم وارد کشور شده بود.

منبع: فارس

 

کد مطلب: 26460

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر