‌کوچکی‌نژاد :

کاهش شدید آرای "روحانی"/مقبولیت بیشتر"رئیسی"بین مردم

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ‌گفت: هم‌زمان با کاهش آرای روحانی و هم‌طیفان وی، حجت‌الاسلام رئیسی مقبولیت بیشتری بین مردم پیدا کرده است.

کاهش شدید آرای "روحانی"/مقبولیت بیشتر"رئیسی"بین مردم

گیلان خبر: جبار کوچکی‌نژاد درباره خروجی مناظره سوم کاندیداهای ریاست جمهوری اظهار داشت: در مناظره سوم مردم به نتیجه‌ای مطلوب جهت تصمیم‌گیری قطعی نرسیدند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مناظره سوم نتوانست در تصمیم‌گیری قاطع مردم تأثیر چندانی داشته باشد، گفت: بسیاری از مردم انتخاب نهایی خود را به پس از برگزاری مناظره سوم موکول کرده بودند و انتظار داشتند نامزدها مسائل و برنامه‌های خود را به‌طور شفاف ارائه دهند.

کوچکی‌نژاد با اشاره به کاهش آرای حسن روحانی پس از مناظره آخر اذعان داشت: ادعاها و شعارهای اقتصادی روحانی کنار دو نماینده از دولت یازدهم مبنی بر کارهای بزرگ اقتصادی که انجام داده‌اند به‌خلاف آنچه انتظار داشتند باعث شد بر اساس نظرسنجی‌ها روحانی و دولت وی با کاهش آرا مواجه شوند.

وی با ابراز اینکه کناره‌گیری هاشمی‌طبا و جهانگیری در افزایش آرای روحانی تأثیری ندارد، افزود: هاشمی‌طبا و جهانگیری به‌دلیل عدم داشتن اطلاعات کافی و ضعف روحانی کنار وی قرار گرفتند تا با ارائه آمار، مناظره را به‌نفع اصلاحات هدایت کنند در صورتی که کناره‌گیری هاشمی‌طبا و جهانگیری از ابتدا قابل پیش‌بینی بود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هم‌زمان با کاهش آرای روحانی و هم‌طیفان وی، حجت‌الاسلام رئیسی مقبولیت بیشتری بین مردم پیدا کرده است و به‌اعتقاد بنده روحانی یا در مرحله اول انتخابات حذف شده و یا انتخابات به‌صورت دومرحله‌ای برگزار می‌شود.

کوچکی‌نژاد درباره جبهه مردمی نیروهای انقلاب اذعان داشت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب کاری بزرگ در جهت وحدت حداکثری نیروهای ارزشی و انقلابی و جذب مردم به‌سمت ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده است و با وجود اشکالات داخلی تا حد زیادی باعث انسجام و تجمیع مردم در انتخابات شده است.


منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 26527

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر