شهردار شهر آستارا خبر داد

جمع‌آوری و امحاء 25 هزار پوستر تبلیغاتی از شهر آستارا

شهردار شهر آستارا از جمع‌آوری و امحاء بیش از 25 هزار پوستر تبلیغاتی از معابر اصلی این شهر خبر داد.

جمع‌آوری و امحاء 25 هزار پوستر تبلیغاتی از شهر آستارا

گیلان خبر: علی کوهی پیش از ظهر اظهار کرد: برای سهولت در امر تبلیغات داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی حدود 50 جایگاه و برای داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری حدود 30 جایگاه از نوع کارتن پلاست در نقاط مختلف شهر تعبیه‌شده بود.

وی ضمن انتقاد از نحوه تبلیغ داوطلبان انتخابات شوراها گفت: هواداران داوطلبان باز هم با اقدام به دیوارنویسی، پخش تراکت‌ و بروشور در خیابان‌ها و پیاده‌روها، چسباندن پوسترهای تبلیغاتی در باجه‌های تلفن، پست‌های برق و دیوار اماکن دولتی زحمت نیروهای شهرداری را دوچندان کردند.

شهردار آستارا با اشاره به اینکه کار پاک‌سازی آثار تبلیغاتی داوطلبان انتخابات شوراها و ریاست‌جمهوری از فردای روز رأی‌گیری با به‌کارگیری 80 نیرو در حوزه استحفاظی شهر آستارا آغاز شد، خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از 25 هزار پوستر تبلیغاتی از معابر اصلی این شهر توسط نیروهای خدماتی شهرداری جمع‌آوری و امحا شده است.

کوهی حجم تبلیغات داوطلبان انتخابات شوراها را وسیع دانست و گفت: عملیات جمع‌آوری و امحاء آثار تبلیغات داوطلبان همچنان ادامه دارد و نیروهای خدماتی شهرداری آستارا علاوه بر جمع‌آوری، امحاء پوسترهای تبلیغاتی، با یک دستگاه کارواش سیار نسبت به شست و شوی محل‌های موردنظر اقدام می‌کنند.

پنجمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری 29 اردیبهشت‌ماه با مشارکت 100 درصدی مردم آستارا در 94 شعبه اخذ رأی برگزار شد.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 27046

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر