معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان خبرداد

اعزام 28 هزار زائر راهیان نور در سال گذشته

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان از اعزام 28 هزار زائر راهیان نور در سال گذشته از این استان خبر داد.

اعزام 28 هزار زائر راهیان نور در سال گذشته

گیلان خبر: سرهنگ عباس بایرامی در همایش تجلیل از خادمین شهدا و دست‌اندرکاران راهیان نور گیلان در گلزار شهدای رشت با قدردانی از تلاش‌های خادمان راهیان نور اظهار کرد: در سال گذشته توفیق اعزام  بیش از ۲۸ هزار زائر را به مناطق عملیاتی دفاع مقدس از استان گیلان داشتیم.

وی با اشاره به واژگونی اتوبوس دانش آموزان گیلانی و بدی آب‌وهوا گفت: همه‌ تلاش خود را برای اعزام بیش از ۳۵ هزار زائر گذاشته بودیم که با تدبیر و  مدیریت جلوی سوءاستفاده‌های تبلیغاتی دشمنان را گرفتیم.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان  با یادآوری خاطران شهیدان حمزه رفعتی و وحیدرضا اقشامی از دانشجویان پزشکی دوران دفاع مقدس بیان کرد: خادمین شهدا  مخلص‌ترین آدم‌های روی زمین هستند که این مطلب حائز اهمیت است.

وی با تأکید بر تأثیر سفرهای معنوی راهیان نور در دانش‌آموزان و اقشار مختلف مردم گفت: بنده هیچ حرکتی را پربرکت‌تر از کار فرهنگی راهیان نور به دلیل میزبانی خود شهدا ندیدم.

در این مراسم که با حضور سردار محمدعبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس گیلان و جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی برگزار شد از تعدادی خادمان و دست اندران اردوهای زیارتی راهیان نور تجلیل شد.

منبع: فارس

 

کد مطلب: 27048

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر